xcounter
Calendar Icon

Околиці Авдіївки всіяні російськими трупами

07.02.2017 13:07

​Зараз після подій в Авдіївці, після спілкування з нашим офіцером із СЦКК, захотілось вкотре сказати декілька слів про російські "духовні скрєпи".

Так, після відомих подій наприкінці січня, коли "орки", отримавши по зубам так драпали від ЗСУ, що навіть пропустили свій опорник з феєричною назваю Алмаз, залишивши його нашим бійцям, якось сам собою виліз черговий доказ російської виликодуховності.

Справа у тім, що сепари трохи помилились і, як то кажуть влізли не в той час і, що головне, геть не в те місце, чи як вони кажуть, не на того натрапили, а тому й по правді кажучи, накрошили їх там тоді добряче, ніби капусту. От вони й досі там лежать, благо, що надворі мороз, то й трупи не розкладаються, а то сморід був би ще страшніший, а ніж нині сама картина від тих скалічених тіл розкиданих рясно по полі біля шахти Бутівка та н.п. Піски.

Але цікавим тут є те, що, як зазначив мій знайомий, 3 лютого, він звернувся до російської сторони, благо представникам СЦКК це не є проблематичним, з пропозицією вирішити питання по евакуації загиблих росіян. Наступного дня, він вже це зробив офіційним листом, а через день, тобто 5 лютого, запропонував ще й, у зв'язку із попередньою пропозицією щодо евакуації росіянами російських же загиблих, застосувати режим тиші і вперше отримав від російської сторони відповідь.

І знаєте яку? Вони відповіли – нам це не цікаво!!!

Як це не цікаво! Воювати з образом Божим на знаменах і волати, як навіжені про православну духовність – цікаво, а віддати шану загиблим і хоча б забрати їх тіла, аби звірі їх не розтаскували – не цікаво!

От і виходить з цього всього, прийшли росіяни на українську землю, обдурені якимись там нікому не зрозумілими ідеями "Руського міру", загинули, виключно за гроші, бо навіть бовдур вже зрозумів, що немає там в їхніх ідеях жодної ідеї, а зараз, навіть схоронити їх, ті ж самі оратори та куратори, а точніше – адепти згаданого "Руського міру" не бажають, бо ж Росії потрібні "живі трупи", яких можна напоїти, обдурити, а потім і в бій послати, а що сенсу з мерцями возитись, вони вже відпрацьований матеріал.

Але біда ж у тому, що це все мало чому їх вчить, от і лізуть, і лізуть, як справжні зомбі, бо ж насправді в більшості своїй вони, за своєю духовною суттю і є ті "живі трупи", без душі та Бога в голові.

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости