Родичі Небесної Сотні мають право поставити запитання: «Заради чого це все було?»
За останній тиждень я спілкувався з кількома родичами Небесної Сотні. Гостро відчуваю, як вони постійно намагаються себе стримати.
Ця програма вийшла у вівторок, якраз у поминальний день за Небесною Сотнею. Степан Сольчаник - рідний брат загиблого викладача УКУ Богдана Сольчаника. Я намагався бути обережним, поважаючи приватний біль людини. Знаєте, за останній тиждень я спілкувався з кількома родичами Небесної Сотні, і хочу сказати ось що. Гостро відчуваю, як вони постійно намагаються себе стримати. Гостро відчуваю їхню обережність. Таке враження, вони бояться навіть половину сказати всього, що думають. Чесно кажучи, я думав, що яксамраз родичі Небесної Сотні не повинні себе стримувати і не повинні слова завертати в папірці. Степана це не так стосується, а от інших родичів стосується дуже. Аби нічого зайвого не сказати - так це виглядає. Це моє особисте спостереження. І Степан про це каже - що на зустрічі з владою деякі родичі мало не в ноги їй кланялися. А я чомусь думаю, що в першу чергу родичі Небесної Сотні мають право цілій країні поставити одне-єдине запитання: "Заради чого це все було?"


Роуз Б. Сімпсон: Як мистецтво, автомобілі та природа формують шлях до самовираження
Орден Білого Орла: Польща позбавила Зеленського нагороди, а українські екс-президенти відмовилися від польських відзнак
Гуцульська культура: традиції, ремесла та виклики сучасності
Поранений водій вивіз подружжя зі зруйнованого прифронтового села на бронемашині
Центральна Азія на межі водної війни: крижані гори, посуха та гігантські ГЕС
Росіяни перекривають дороги, аби заправитися: дефіцит пального та вербування на війну
Крим залишився без бензину: окупаційна влада припинила продаж пального
Напруження на Близькому Сході: Ізраїль оточує підземний комплекс Хезболли, Іран погрожує США















