xcounter
Calendar Icon

Чому населення Донбасу не йде в партизани

28.02.2017 11:00
Дмитро Снєгирьов, «Обозреватель»

​Протестні настрої населення окупованих територій Донбасу досягли піку і не переростуть в організоване партизанський рух.

Це відбувається "завдяки" незрозумілій політиці уряду України з фактично безкоштовним постачання електроенергії, газу, води, а також соціального забезпечення у вигляді виплат українських пенсій в ОРДЛО.

Замість того, щоб припинити фінансування цих територій і створити умови для виникнення негативних по відношенню до окупаційної влади настроїв у зв'язку з важким економічним становищем, а саме - невиплатою пенсій, соціальних нарахувань і зарплат, український уряд навпаки робить все можливе, щоб уникнути виникнення цих настроїв, продовжуючи фінансування тих територій. Наприклад, за останній рік на 49% збільшився вуглевидобуток на окупованих територіях, що дозволило окупаційній владі вирішити ряд соціальних проблем - створити нові робочі місця і виплатити зарплату.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" тільки за останній рік видобуток вугілля марки А і Т на окупованих територіях збільшилося на 49%, до 913,1 тисяч тонн. ДТЕК Ровенькиантрацит збільшив видобуток на 59% -.до 348,6 тис т антрациту, а ДТЕК Свердловантрацит - на 36,7%, до 260 тис т на 49% зріс видобуток вугілля марки Т в компанії ДТЕК "Комсомолець Донбасу" - до 304,5 тис тонн.

Так, наприклад, вугледобувні підприємства, які розташовані на тимчасово окупованих територіях Луганської області протягом 2016 року видобули близько 5 млн тонн вугілля, що у півтора рази більше, ніж у 2015 році. У 2016 році з 19 шахт 17 шахт працювали в режимі видобутку вугілля, дві шахти в режимі життєзабезпечення.

Щодо того, куди наразі більше прагнуть мешканці Луганська та Донецька, то варто зазначити, що населення окупованих територій можна умовно розділити на три категорії. Перша частина - це 20-25%, які хочуть повернення в Україну. Друга частина - приблизно 30-35% , які прагнуть до Росії. А решта – "болото", якому все одно, лише б не стріляли.

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупованих територій, якому за три роки окупації "промили мізки".

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости