Чому населення Донбасу не йде в партизани

28.02.2017 в 11:00 | Дмитро Снєгирьов, «Обозреватель»

​Протестні настрої населення окупованих територій Донбасу досягли піку і не переростуть в організоване партизанський рух.

Це відбувається "завдяки" незрозумілій політиці уряду України з фактично безкоштовним постачання електроенергії, газу, води, а також соціального забезпечення у вигляді виплат українських пенсій в ОРДЛО.

Замість того, щоб припинити фінансування цих територій і створити умови для виникнення негативних по відношенню до окупаційної влади настроїв у зв'язку з важким економічним становищем, а саме - невиплатою пенсій, соціальних нарахувань і зарплат, український уряд навпаки робить все можливе, щоб уникнути виникнення цих настроїв, продовжуючи фінансування тих територій. Наприклад, за останній рік на 49% збільшився вуглевидобуток на окупованих територіях, що дозволило окупаційній владі вирішити ряд соціальних проблем - створити нові робочі місця і виплатити зарплату.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" тільки за останній рік видобуток вугілля марки А і Т на окупованих територіях збільшилося на 49%, до 913,1 тисяч тонн. ДТЕК Ровенькиантрацит збільшив видобуток на 59% -.до 348,6 тис т антрациту, а ДТЕК Свердловантрацит - на 36,7%, до 260 тис т на 49% зріс видобуток вугілля марки Т в компанії ДТЕК "Комсомолець Донбасу" - до 304,5 тис тонн.

Так, наприклад, вугледобувні підприємства, які розташовані на тимчасово окупованих територіях Луганської області протягом 2016 року видобули близько 5 млн тонн вугілля, що у півтора рази більше, ніж у 2015 році. У 2016 році з 19 шахт 17 шахт працювали в режимі видобутку вугілля, дві шахти в режимі життєзабезпечення.

Щодо того, куди наразі більше прагнуть мешканці Луганська та Донецька, то варто зазначити, що населення окупованих територій можна умовно розділити на три категорії. Перша частина - це 20-25%, які хочуть повернення в Україну. Друга частина - приблизно 30-35% , які прагнуть до Росії. А решта – "болото", якому все одно, лише б не стріляли.

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупованих територій, якому за три роки окупації "промили мізки".

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Битва за нанометри: як санкції змусили Китай піти ва-банк у виробництві мікрочіпів
Як Зеленський здобував і втрачав друзів: ключові фігури з оточення президента у версії «Телебачення Торонто»
Time назвав «архітекторів штучного інтелекту» Людьми року 2025
Чому Земля перетворилася на «сніжну кулю» майже на 100 мільйонів років
Відстрочка за догляд: кого можуть позбавити через нові зміни до мобілізаційних правил
Блекаут до 14 годин на добу: як побудувати резервне живлення вдома на основі інвертора та акумуляторів
CEO NVIDIA б’є на сполох: США ризикують програти Китаю гонку штучного інтелекту
«Благодійний збір» від імені лікаря, який про це не знає: кіберполіція попереджає про нові схеми шахраїв
Все видео

Лента новостей

Німеччина стягує війська на кордон Польщі з Білоруссю та РФ
🕑 15 годин 8 хвилин тому
У Криму бензин знову за талонами та картками: у "Мінпалива" у всьому звинуватили... погоду
🕑 17 годин 8 хвилин тому
Генштаб підтвердив ураження важливих об'єктів в Росії та в окупації: куди прилетіло, відео
🕑 18 годин 38 хвилин тому
Повне відео теракту в Сіднеї: 10 хвилин ісламісти розстрілювали людей на святі Xанука
🕑 19 годин 32 хвилини тому
У США чоловік влаштував стрілянину в університеті під час іспитів: є убиті та поранені (відео)
🕑 20 годин 26 хвилин тому
"Росіяни повинні піти на компроміс": Зеленський у Берліні зробив заяву, від чого це залежить
🕑 20 годин 53 хвилини тому
Консерви — це склади НАТО, а візки — ударні БПЛА: у Запоріжжі приліт по АТБ (фото, відео)
🕑 21 годину 25 хвилин тому
Зеленський досі не отримав реакції США на пропозиції до мирного плану, хоча сьогодні перемовини у Берліні
🕑 21 годину 42 хвилини тому
Віткофф і Кушнер прибули до Берліна, де відбудуться переговори із Зеленським та лідерами ЄС
🕑 22 години 9 хвилин тому
У Сумах в багатоповерхівку влетів російський дрон: покшоджено сотню вікон і автомобілі (фото, відео)
🕑 22 години 26 хвилин тому
Сирський після заяв Трампа зруйнував кремлівську картину "російських успіхів" на фронті
🕑 вчора
"Ноги окремо й голови окремо": ГУР опублікувало перехоплення про "м'ясні штурми" окупантів
🕑 вчора
Росія вперше атакувала Одещину двома аеробалістичними ракетами Х-47М2 "Кинджал"
🕑 вчора
США не врятують: Саакашвілі назвав "єдиний вихід", аби Україна вистояла у війні з РФ
🕑 вчора
В Україні можуть ліквідувати Офіс президента та провести низку кадрових змін
🕑 вчора
Все новости