Дві паралельні війни за рахунок смертей українців
Сенат США затвердив нові санкції проти Кремля. Вгадайте, кому це не сподобалось?
Австрії та Німеччині! Глава МЗС ФРН та канцлер Австрії засудили цей крок, тому що рішення, на їх думку ніщо інше як «просування економічних інтересів США». Двоє поважних європейців сказали, що американці намагаються проштовхнути на ринок ЄС зріджений газ власного виробництва. А що ж про Україну? Згадали, що «Спільні та рішучі дії ЄС і США щодо врегулювання конфлікту в Україні - в інтересах обох сторін». Тобто, паралельно іде дві війни: одна, в якій українці воюють фізично – гинуть і стають каліками вже третій рік і коли вона закінчиться - невідомо. І друга – в якій Європа та США змагаються за газові та товарні ринки і в цьому змаганні перша, кривава війна є лише приводом для того, аби багатим стати ще багатшими і «чогось вторгувати». Можливо, в цьому небуло б нічого поганого, аби це робилося не за рахунок смертей украінців.


Крим без пального та світла: окупаційна влада в паніці, мешканці тікають
Codex: Ваш новий ШІ-асистент для автоматизації бізнесу
Удари по Криму та логістиці РФ: наслідки для Кремля та окупантів
Українські удари перетворюють Крим на логістичний кошмар для Росії
Пустелі оживають: як рідкісне явище цвітіння змінює найпосушливіші куточки Землі
Роуз Б. Сімпсон: Як мистецтво, автомобілі та природа формують шлях до самовираження
Орден Білого Орла: Польща позбавила Зеленського нагороди, а українські екс-президенти відмовилися від польських відзнак
Гуцульська культура: традиції, ремесла та виклики сучасності















