• USD 25.85 | 26.10
  • EUR 31.60 | 32.10
  • RUR 0.41 | 0.44

Потім не дивуйтесь, чому Німеччина і Франція виступають проти європерспективи України

​Безлад в парламенті був влаштований в важливий для України день саміту Украіна- ЄС, який готувався нашими дипломатами, президентом кілька місяців.

Потім не дивуйтесь, чому Німеччина і Франція виступають проти європерспективи України

В цей день в Києві було багато європейських гостей. В тому числі і в ВР . Так що екшн вдався- парламент виглядав максимально "європейськи"...... Прекрасний фон для переговорів про переспективи євроінтеграції.

Мені дійсно було нестерпно соромно, коли парламент в день безладу відвідував віце- президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс , а в гостьову ложу парламенту піднялася великий друг Украіни, депутат Бундестагу Марілуїза Бек, і на власні очі побачила "обговорення" , коли самі автори поправок не чули поправок, бо верещав мегафон, бо один сивочолий депутат особисто вирішував, кому можна прочитати поправки без супроводу мегафону, а кого він вважає " режимом " і тому він буде горланити в мегафон, коли частина єврооптимістів разом з " інтелектуалами" не давали колегами нормально працювати й голосувати за такі важливі поправки , бо влаштували мітинг прям на трибуні ВР, підмостками і сценою ім стала трибуна законодавчого органу. І координують своі діі в ВР з тими, хто в цей час палив феєрверк і швиряв з якогось дива димовухи під ВР. Потім не дивуйтесь, чому Німеччина і Франція не дають нам ПДЧ і виступають проти європерспективи.

Присоединяйтесь к нам в Facebook:
Ключевые слова:

Популярные видео на YouTUBE

Материалы по теме