xcounter
Calendar Icon

Саакашвілі vs Порошенко: на кожну хитру гайку можна підібрати болт

10.09.2017 20:44

Хід з поїздом. Поїзд без ходу. Зрозуміло, що Саакашвілі хоче ступити на українську територію. Це серйозно збільшить його шанси на політичний та правовий захист.

Я чомусь думав, що він спробує скористатися чартером. Але і поїзд непогано, бо прикордонний контроль в "Інтерсіті" Перемишль – Київ здійснюється українськими прикордонниками на ходу, по дорозі від Шегині до Львова. Тобто розрахунок Саакашвілі і Ко був такий, що в'їхавши в Україну під "конвоєм" нардепів вони опиняться в кращій ситуації, бо якщо прикордонники щось мають зробити з Саакашвілі, то зняти його з поїзда вони змогли б лише у Львові.

Але, виявляється, на кожну хитру гайку можна підібрати болт.

"Хтось" в українській владі додумався дати команду бригаді Інтерсіті, що перебуває на території Польщі, припинити рух...

Це капєц... і трохи театр абсурду.

Зрозуміло, що на території Польщі діють польські закони. Зривати розклад руху поїздів на території Польщі з огляду на чиїсь вказівки з Києва - це... ну, не акт агресії, але вже щось дуже неприємне і незаконне.

Наявність "на борту" якогось небажаного для Києва пасажира зовсім не підстава для машиніста електровоза в Перемишлі зупинити поїзд. Навпаки, він має їхати, щоб прибувши в Україну українські уповноважені органи розібралися з цим. Бо не машиніста справа перевіряти паспорт і навіть білети.

Це можна ще хоч якось зрозуміти, якщо таким чином Порошенко і Ко намагається виграти час, щоб перекинути з Краковця на станцію Держкордон в Шегинях усю кінноту.

Але задум дурний, бо вже викликав непорозуміння з поляками, а Саакашвілі тим часом може дочекатися передислокації усього війська з Краковця на Шегині, вийти з поїзда, сісти в автобус, і через хвилин 30 бути у Краківці...

Ясно, що маючи переваги в мобільності, він може отак ганяти вздовж кордону поки в українських правоохоронців не закінчиться бюджет на бензин і на харчування.

І тепер я розумію, що це прекрасно, що Саакашвілі не обрав чартерний авіаційний рейс, бо пілоту довелось би ухилятися від обстрілу української ППО...

Ну, і, звичайно, стрілочник, пардон, машиніст чи бригадир Інтерсіті буде винним. Тепер уже за будь-якого розкладу. Я би на місці бригади Інтерсіті продовжив би рух, а перетнувши кордон просто вийшов з поїзда і відмовився їхати далі - поки пани не розберуться. Інший варіант - попросити політичного притулку в ЄС. Це, звичайно, якщо поляки не висунуть їм кримінальні звинувачення у перешкоджанні руху поїздів...

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини