xcounter
Calendar Icon

Праздник бабла и распила на УЗ

15.09.2017 09:04

​Прокладка, которую СМИ подозревают в связях с Александром Грановским, хочет выиграть все тендеры УЗ по поставкам грузовых полувагонов на 3 млрд.грн.

Буквально вчера Кабмин принял решение о поднятии тарифов на 22,5% на грузоперевозки УЗ которые уже с октября вступят в силу. А УЗ сегодня сформировала протокол квалификации участников по тендерам на закупку грузовых полувагонов.

На сегодня квалифицированы участники по 11 тендерам на 2500 вагонов сумма тендеров 3 млрд.грн.

Во всех тендерах примет участие Крюковский вагоностроительный завод, и естественно самая известная прокладка Максимед Интернешнл, прописанная рядом с депутатом БПП Грановским. Так же в тенедерах примут участие и другие участники, правда с гораздо меньшими аппетитами.

Максимед известная контора в УЗ.

Про неё неоднократно писали "Наші гроші" Вот пара цитат:

в БЦ «Євразії» офіційно зареєстровано ТОВ «Максмед інтернешнл» зі статутним капіталом 1 млн грн. За неофіційними даними, фірма сидить на 11 поверсі бізнес-центру.
ця компанія у 2016 році вперше отримала державний підряд в «Укрзалізниці» за підозрілих з точки зору законності обставин. А за останні кілька місяців «Максмед» оскаржив низку тендерів в системі «Укрзалізниці» на суму понад 8 млрд грн. Відтак закупівельний план залізниці вже зірвано.
Масові оскарження почались, коли «Максмед Інтернешнл» було перереєстровано на Юлію Павліченко. Вона відома як екс-керівник ДП «Укрекоресурси» і заступник директора Департаменту бухгалтерського обліку, фінансового планування та забезпечення діяльності Державного агентства екологічних інвестицій України (у стані припинення).
Юлія Павліченко також володіє ТОВ «Українська локомотивобудівна компанія» з Вячеславом Якубовським, колишнім помічником нардепа від Партії регіонів Володимира Бандурова (зараз – «Воля народу»).
Під час отримання першого підряду УЗ засновником «Максмед Інтернешнл» був Володимир Кашпоров із Донецька, співзасновник донецького юридичного ТОВ «Кеш та партнери» і ДОМО «Патріотичний рух молодих юристів Донбасу».

Все прошлые попытки выкинуть эту прокладку из тендеров УЗ не увенчались успехом.

Под чутким и мудрым руководством Кубива, МЭРТ теперь управляет УЗ, - праздник распила приближается.

Интересно сколько тендеров ещё выиграет Максимед у которого на балансе только офисные стулья и уставной капитал 1 млн.грн? :)

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини