xcounter
Calendar Icon

Давайте не зазирати в рота своїм ворогам

22.09.2017 15:52

​Те, що український Закон про освіту не враховує інтереси Орбана, то перепрошую, але до дупи Орбана.

Ну, слухайте, є травень 2014 року і Орбан заявляє, що готовий забрати Закарпаття… (угорці, які проживають на території України, в Закарпатті, мають право на автономію, заявив угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан у травні 2014-го року. – ред.). От від цього і танцюємо. Так що тут навіть нема що коментувати. Без варіантів. Путінська коаліція працює.

Вся ця орбанівська підтанцьовка із 14-го року ні в одного українця, в якого є тінь поваги до себе, увага до чувака, який заявив, що готовий забрати Закарпаття під час рускої весни, коли танки входили на схід України, знаєте трошки давайте не зазирати в рота своїм ворогам, які прямо заявили, що хочуть нашої смерті.

Що стосується позиції Румунії – то там теж є свої нюанси і деталі і по кожному окремому випадку нам треба танцювати не від закону, а від протестуючих. Закон то нормальний, наскільки кажуть усі фахівці, в тому числі і ті, які займаються нацменшинами. А от чому конкретно протестує Угорщина, чому конкретно протестує Росія і чому конкретно протестують всі ці маріонетки... З Румунією ситуація окрема.

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини