Calendar Icon

Чому справи Майдану так повільно просуваються

Чому справи Майдану так повільно просуваються
03.10.2017 15:15

Відповідь можна дати на прикладі нинішніх подій.

Маємо підозрюваних, котрі, на думку прокуратури, організовували терор проти Майдану, нелегально поставляли російські гранати ''Беркуту", котрими вбито щонайменше одну людину і скалічено більше 138 осіб.

Підозру їм оголошено у п'ятницю, і тоді ж мав відбутися суд для обрання запобіжного заходу. Але не відбувся.

Приїхав у суд замначальника поліції Фацевич. Він переконував журналістів та усіх інших, що підозрювані - цінні кадри, гарні співробітники.

Суддя Писанець взагалі передумав розглядати клопотання прокуратури про обрання запобіжного. Попри те, що спочатку призначив місце і час засідання. Прислав секретарку у залу, і та запропонувала сторонам підписати повідомлення про перенос засідання.

В цей момент у залу зайшли чоловік 20 тітушок. Вони вивели підозрюваного із залу, дали йому можливість вільно збирати "докази" своєї "хвороби" на понеділок. (Тітушок побили за це).

Це по одному підозрюваному. А по іншим суд навіть не пробували розпочати. Суддя сховався у нібито нарадчій кімнаті.

Що це є все таке?

Це мовчазний договорняк між Аваковим та Порошенком. Аваков активно захищає катів Майдану силами нацполіції та тітушок, а судова система, підконтрольна Порошенку, ці справи відверто саботує. Працює лише групка ентузіастів у Генпрокуратурі, котрі за допомоги журналістів та активістів намагається ламати спротив і просувати розслідування. Тобто розслідування іде, загалом, силами громадськості. Топ-керівники ж потихеньку ставлять палки в колеса.

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9833,22 грн./литр
А-95+30,24 грн./литр
А-9528,89 грн./литр
А-9227,85 грн./литр
ДТ28,16 грн./литр
LPG12,08 грн./литр
загрузка...
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости