Два законопроекти по Донбасу від президента - в чому фішка?
Один довгий і брехливий. В ньому для українських патріотів вжиті усі слова, які їм подобаються - "агресор", "збройна агресія", "відсіч", "тимчасово окуповані території", а далі запропоновано робити все те, що і раніше - виконувати Мінські домовленості. Ну, і там ще приємні цукерочки для ГШ і СБУ у вигляді контролю над торгівлею з ОРДЛО.
Так ось, складається враження, що це ширма для другого, меншого коротенького проекту закону суть якого - на рік продовжити дію існуючого закону "про особливості місцевого самоврядування..." Існуючий закон прийнятий на виконання Мінських домовленостей попереднім скликанням "поганої" Верховної Ради. В ньому уже є амністія, особливі повноваження для ОРДЛО і тд.
Таким чином маємо два проекти законів - витіюватий і безхитрісний - при цьому суть обох зводиться до того, щоб обманним шляхом зробити Мінські домовленості обов'язковими для України.
Брехня на брехні їде і брехнею поганяє.


Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Зеленський заявив, що розглядає можливість балотування на другий термін після завершення війни
Навички для успіху у XXI столітті: чому емоційний інтелект важливіший за ШІ
Росія вивезла понад 300 тонн золота: вирішальна точка війни може настати влітку — Саакян









