xcounter
Calendar Icon

Через два роки на Україну знову чекає час Х

27.12.2017 09:15

​Зараз Україна досить впевнено йде в напрям Заходу.

Сам Захід не дуже так із відкритими обіймами чекає, значить Україна не має особливих шансів стати членом ЄС і НАТО в найближчі 10-15 років. Це просто виключено. Але туризм, відвідини, економічні і соціальні зв’язки, культурні — вони продовжуватимуться. Україна має досить сильне громадянське суспільство, тому всередині країни вона перетворюється на країну західного типу. Це позитивні моменти.

Разом з тим є одна величезна загроза. За 2-3 роки відбудуться президентські і парламентські вибори. Невідомо, хто виграє. Зараз люди готові вибрати будь-кого. А той “будь-хто” може бути популістом або представником Опоблоку, який говоритиме про непогані колишні часи, мовляв, давайте повернемось до того як було. А люди такі вже ошелешені, що готові на все. Якраз оцього я найбільше боюся.

Якщо українці підуть на такий крок - це означатиме суїцид для країни. І це мене тривожить.

Тобто через два роки Україну знову чекає час Х і це та ситуація, яка не витворена Путіним і Заходом. Все приблизно ок і приблизно на місці. Просто ця нетерплячість і ненависть... Я її до певної міри розумію, бо люди хочуть все і зараз. І оскільки “все і зараз” не відбулося, то для багатьох українців виходить, що все пропало. А якщо це так, то хто винен? Звичайно, що демократи. І кого треба повернути до влади? А чому не Януковича? Може, Янукович на таке і чекає.

Таке, на жаль, у політиці буває і не тільки в Україні, а й в різних країнах, де є невдоволені люди, хоча ситуація об’єктивно не така і погана.

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости