Гібридність українського походження
Думаю час це вже публічно сказати: гібридна війна РФ проти України великою мірою є гібридною саме через українські гібридні відповіді.
От ми прийняли закон про "відсіч збройній агресії". Там чітко вказали, що Росія - агресор, окупант, що на неї покладається ефективний контроль за окуповані території тощо. Тобто прийняли абсолютно правильний закон, де все назвали своїми іменами.
А тепер починається: "Закон не суперечить Мінським домовленостям" кругом звучить з АП. Як це не суперечить, коли домовленості передбачають, що Росія виступає в якості посередника, а закон прямо її звинувачує в агресії? Мінські домовленості прописують спеціальний статус ОРДЛО, а закон прямо визнає ці території окупованими?!
Зараз ми ще дізнаємося про нове прочитання цього Закону, і читати ми будемо їх в різних місцях по різному. В Мінську будемо казати, що агресія і окупація - це тільки про Крим, а в Вашингтоні, що це про все.
А після цього будемо заявляти, що проти нас ведуть гібридну війну. Анекдот про труси і хрестик згадався.


Роуз Б. Сімпсон: Як мистецтво, автомобілі та природа формують шлях до самовираження
Орден Білого Орла: Польща позбавила Зеленського нагороди, а українські екс-президенти відмовилися від польських відзнак
Гуцульська культура: традиції, ремесла та виклики сучасності
Поранений водій вивіз подружжя зі зруйнованого прифронтового села на бронемашині
Центральна Азія на межі водної війни: крижані гори, посуха та гігантські ГЕС
Росіяни перекривають дороги, аби заправитися: дефіцит пального та вербування на війну
Крим залишився без бензину: окупаційна влада припинила продаж пального
Напруження на Близькому Сході: Ізраїль оточує підземний комплекс Хезболли, Іран погрожує США















