Calendar Icon

Чому не відбувається обмін політв’язнів

Чому не відбувається обмін політв’язнів
02.08.2018 13:30 (Обновлено 02.08.2018 в 13:32)

​Українська сторона стоїть на позиції передачі 36 росіян тільки РФ, а ніяким не ОРДЛО, в обмін на звільнення наших в російських тюрмах.

Днями українська омбудсвумен Людмила Денисова відвідала пенітенціарні заклади, де серед інших злочинців утримуються росіяни, засуджені за тероризм і інші важкі злочини проти нашої держави. Зокрема, вона зустрілася й з громадянином Сєдіковим, який мріє повернутися на "родіну", в РФ. Я також неодноразово бувала в тюрмах і спілкувалася з цими "потєряшками", більшість з них скаржилися, що "родіна" забула про них настільки, що навіть консул жодного разу нікого не відвідував.

Громадянина РФ Сєдікова регулярно записують в свої списки представники ОРДЛО, повторюючи маячню, що в нього "подвійне громадянство РФ і рєспублік", але відповідально заявляю, що жодного разу ані про долю Сєдікова, ані Агєєва, ані Кімаковського, ані Дароніна, ані Вишинського, ані інших зі списку 36, не піднімали питання представники РФ ані в гуманітарній групі, ані ТКГ. Не впевнена, що вони взагалі ідентифікують їх по прізвищах і хоч якось цікавляться їх долями.

Більше того, представники РФ блокують навіть постановку в порядок денний питання передачі 36 в обмін на українських політв‘язнів , мовляв, "нас на Донбасе нет и это не вопрос Минска". Питання ускладнюється й тим, що координатор ОБСЄ Тоні Фріш теж не ставить це питання в порядок денний як окреме, й робить вигляд, що не розуміє, чому українська сторона категорично не погоджується на заяви ОРДЛО про "обмін всіх установлених на всіх установлених", адже вони вимагають від нас майже 300 осіб, серед яких росіяни, беркутівці, причетні до терактів в Одесі і Харкові, і т.д. А готові віддати менше 25. Не підтверджуючи і приховуючи від нас десятки утримуваних, серед яких військові і цивільні, яких тримають не лише у в’язницях, в новостворених таємних таборах.

Українська сторона стоїть на позиції передачі 36 росіян тільки РФ, а ніяким не ОРДЛО, в обмін на звільнення наших в російських тюрмах . Тому омбудсвумен Денисова спрямує чергового листа на свою візаві Тетяну Москалькову з ініціативою гуманітарного обміну.

Й, до речі, не відповідають дійсності заяви адвокатів Рубана, далеких від переговорного процесу в Мінську. Ніколи ОРДЛО не пропонували за цього "генерала" двох наших військових. Один раз йшлося про формулу один – на один, а потім ОРДЛО просто включили його прізвище в свій загальний список, де майже триста осіб, і заявили, що ніяких малих обмінів не буде, тільки всіх на всіх. Звичайно, ця позиція, надиктована в Кремлі. Але якщо всіх на всіх, то ми вимагаємо включити в цей список і всіх бранців Кремля в російських тюрмах: Сенцова, Кольченка, Сущенка, Балуха, Гриба, Карпюка, всі інших.

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,01 грн./литр
А-95+31,56 грн./литр
А-9530,11 грн./литр
А-9229,05 грн./литр
ДТ29,35 грн./литр
LPG13,34 грн./литр
загрузка...
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости