Світ вже давно поділений на найвищу расу та всіх інших
Нажаль, украінці цього ще не зрозуміли і вважають, що нам чужинці будуть допомагати суто з альтруістичних почуттів..
Ого.. Процитую Радіо Свобода.
- "Міжнародний кримінальний суд (ICC) заявляє, що «продовжить неухильно виконувати свою роботу». Так ICC відреагував на заяви радника Білого дому з питань національної безпеки Джона Болтона, який пригрозив суду санкціями з боку США, якщо він продовжить розслідування ймовірних воєнних злочинів, скоєних американським персоналом в Афганістані.
Суд, який базується в Гаазі і розслідує злочини проти людства, геноцид і воєнні злочини, 11 вересня заявив, що є незалежною і незаангажованою інституцією з підтримкою 123 країн..
... Радник з питань національної безпеки США заявив, що Вашингтон готовий запровадити фінансові санкції та КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ проти посадових осіб Міжнародного кримінального суду, якщо вони виступлять проти будь-кого з американців".


Крим без пального та світла: окупаційна влада в паніці, мешканці тікають
Codex: Ваш новий ШІ-асистент для автоматизації бізнесу
Удари по Криму та логістиці РФ: наслідки для Кремля та окупантів
Українські удари перетворюють Крим на логістичний кошмар для Росії
Пустелі оживають: як рідкісне явище цвітіння змінює найпосушливіші куточки Землі
Роуз Б. Сімпсон: Як мистецтво, автомобілі та природа формують шлях до самовираження
Орден Білого Орла: Польща позбавила Зеленського нагороди, а українські екс-президенти відмовилися від польських відзнак
Гуцульська культура: традиції, ремесла та виклики сучасності















