Calendar Icon

Видворення угорського консула: як можуть розвиватися події

Видворення угорського консула: як можуть розвиватися події
04.10.2018 10:33 (Обновлено 04.10.2018 в 10:34)

Україна оголошує угорського консула в Берегово персоною нон-грата.

Сценарій 1

Україна оголошує угорського консула в Берегово персоною нон-грата.

Думаю, що Угорщина у відповідь оголосить персоною нон-грата консула України в Ніредьгаза (співчуваю, але на війні, як на війні).

Україна після того, образившись на безпідставне видворення свого консула, зможе відкликати згоду на відкриття консульства Угорщини в Берегово (просто закриємо цю установу).

Угорщина подумає, але судячи з того, що здорового глузду там не більше, ніж в Україні, відкличе дозвіл на відкриття українського консульства в Ніредьгаза.

Після цього Україна не матиме консульських представництв в Угорщині поза консульським відділом посольства України в Будапешті. Тому Україна запропонує Угорщині привести у відповідність число консульських представників. Це означатиме, що або Угорщина поновить дозвіл на діяльність української консульської установи в Ніредьгаза або Україна відкличе дозвіл на функціонування генконсульства Угорщини в Ужгороді. До того ж у нас існує диспропорція в почесних консулах - ми маємо в Угорщині одного, а угорці в Україні, здається, трьох. Це теж можна буде привести до кількості один на один або нуль на нуль.

Після цього закривати буде більше нічого.

Але українські громадяни все ще хотітимуть отримувати угорське громадянство, а угорці матимуть не менше підстав і бажання ставити нам палки в колеса в НАТО, ЄС, а можливо і з безвізовим режимом.

Сценарій 2

Або просто вишлемо по одному консулу, і надалі все буде як і було - наші громадяни отримуватимуть угорське громадянство, а Угорщина вставлятиме нам палки в колеса, де лише зможе.

Ну, і в українському законодавстві далі не буде заборони на два паспорти чи громадянства і чудової, сказаної сьогодні мені однією журналісткою фрази "в Конституції України записано, що не можна бути біпатридом".

Гуляємо!

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
загрузка...
А-9834,04 грн./литр
А-95+31,6 грн./литр
А-9530,14 грн./литр
А-9229,08 грн./литр
ДТ29,4 грн./литр
LPG13,63 грн./литр