У «ДНР» стрімко ростуть ціни, а люди більше п'ють
Як би не намагалися вдавати ватажки терористів, що зі смертю Захарченка у псевдореспубліці життя лише налагодиться, ситуація тільки погіршується.
Майже одразу після знищення курячого маршала у квазіутворенні почалася криза. Ринок "ДНР" (смішно звучить) відреагував на неї стрімким зростанням вартості всього. Підприємці, які ледве виживали під гнітом Захараста, Ташкента та окупантів, вирішили вперше за чотири роки хоча б щось заробити, щоб зробити запаси грошей.
Через підвищення оптових цін керівництво віджатих ліквідованим Захарченком АТБ та інших супермаркетів теж було змушено перевішувати цінники. Звісно, повертати все хоча б на ті показники, які були раніше, ніхто не буде.
Пушилін та компанія з російських генералів отримали "у спадок" весь бізнес колишніх ватажків, а оскільки технічно при реальній владі та розподілі грошей вони не були, бажання нажертися в них чимало, у тому числі й за рахунок продажу продуктів.
Мова йде не про якісь тисячі рублів, а про 2-3 мільйони прибутку з одного магазину на місяць. Десь половина цих грошей осідає у кишенях нових володарів "динири".
А от людям доводиться тяжко. Платити по 100 рублів (десь 45 гривень) за десяток дрібних яєць, більше 400 (180) за кіло курятини та подекуди майже 800 (370) – за свинину може далеко не кожен. Цукор коштує вже 40-43 рублі. Ціни на крупи та хліб зростають кожного дня на 1-3 рублі.
Якщо взяти до уваги ще й те, що середня зарплатня по "республіці" – 3000 "дерев'яних", а також те, що заборона на перевезення товарів з вільної від окупантів території України діє до сьогодні, мешканцям російського квазіутворення доведеться у черговий раз переходити з бульйону на воду. Відтепер "кусається" навіть вартість макаронів, які вироблені у "ДНР", що ж там казати про інші продукти.
То ж, після підвищення цін середній чек у супермаркетах, крамницях та ринках виріс десь на 15-20 відсотків, а купувати люди стали значно менше. Але ж є виключення.
Як в у будь-якому місці, де панує "русский мир", найбільш популярним товаром була й залишається горілка. І продаж алкоголю із підвищенням цін лише виріс. Виявляється, окрім терористів постійно пиячать ще й шахтарі та інші бюджетники із нізькими зарплатами. Судячи з усього, у жителів "ДНР" немає варіантів, окрім "бухати та ридати" про те, як вони жили до війни. На їжу грошей не вистачає, але ж на горілку – завжди.
Справжня філія Росії.


Імперія на глиняних ногах: чому Дагестан тоне, а Кремль потирає руки
Хвилі-вбивці: як міфічне страхіття моряків стало науковою реальністю
TEACHES BITCHES: «ЇМ ВСЕ ОДНО НА ХЕЙТ» — НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК ТА НОВИЙ ХІТ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ
Обліт Місяця місією «Артеміда-2»: історичні кадри та унікальні спостереження екіпажу
Український аналог УМПК: на якій стадії розробка та чи є вона актуальною
Огляд портативної сонячної панелі Allpowers SP037 на 400 Вт: реальна потужність та «пастки» на митниці
Економічний колапс РФ: росіяни масово спустошують банківські рахунки через інтернет-блокування
Як вибрати сонячні панелі: головні правила, технології та помилки під час монтажу









