Боевики «ЛНР» решили подкупом обеспечить явку на «выборах»
За участие в фейковых выборах обещают выдавать $ 1,5.
В ЛНР осознали наконец, что на фейковые выборы народ не затянуть даже силком, и решили прибегнуть к старому доброму подкупу, чтобы обеспечить явку.
За участие в выборах обещают 100 рублей от местного мобильного оператора «Лугаком». Это примерно $1,5. Не густо. Но в нищей резервации и то хлеб.

Бывает, когда на выборах платят за голос. ЛНРовцы решили пойти дальше и платить просто за сам факт присутствия на участке. Чтобы картинка для пропаганды не совсем позорной была. Интересно, бывали ли в мировой практике подобные случаи? Похоже, это уникальное достижение.


Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Елітні ліквідатори: чому ліквідація спрощенки для ФОПів може вдарити по економіці України – позиція Віктора Галасюка
Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»







