Calendar Icon

Зеленський – це насмішка над українським політикумом

Зеленський – це насмішка над українським політикумом
14.12.2018 10:40 (Обновлено 14.12.2018 в 10:42)

​Нині поговоримо про роль клоуна в укр політиці. Клоун має прізвище Зеленський.

Ні в якому разі це не є образливо, бо клоун – це чудова професія, яка покликана веселити дітей і дарувати дітям радість. Українські виборці – це теж діти, такі ж інфантильні, наївні, довірливі. Для таких дітей олігарх Коломойський придумав клоуна, який дарує радість і гарний настрій.

І було б це дуже смішно, якби не було дуже сумно.

Зеленський – це насмішка над укр.політикумом, і навіть якщо політики заслужили, щоб над ними насміхалися і їх тролили – то не думаю, що варто аж так насміхатися над розчарованими людьми. Насмішка сягнула такого рівня, що приватний комік Коломойського іде другим у рейтингу президентів, а неіснуюча партія з неіснуючими людьми і неіснуючою програмою потрапляє в парламент.

Клоун при цьому – одномовний російськомовний, який державною мовою двох слів зліпити не може. Клоун при цьому взагалі не має ніякої позиції стосовно війни і Росії. Ніяк не висловлюється про ключові виклики для олігархічної країни.

Клоун симпатичний. Молодий. Смішний. І приховано українофобний.

Ось і виникає питання: коли ми встигли так низько впасти, аби на повному серйозі друге місце в країні займав русифікований, на зарплаті в олігарха гуморист без жодної громадянськї позиції?

Темы публикации:
загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,01 грн./литр
А-95+31,56 грн./литр
А-9530,11 грн./литр
А-9229,05 грн./литр
ДТ29,35 грн./литр
LPG13,34 грн./литр
загрузка...
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости