Чому Зеленський ніколи не буде президентом
Хохмачити на сцені чи вигадувати кумедні слогани президентських перегонів - це ще не програма дій. І навіть не спосіб досягнення мети.
Тому що ті, хто дивиться «95 квартал», на вибори не ходять, а якщо і ходять - ніколи не будуть битися не те що за Зеленського, а взагалі.
Тому що ситуація вимагатиме хуя*ити з двох рук і бути готовим без вагань іти по трупах. Тому що адмінресурс і 10% людей, які завжди голосують за діючу владу (це число приблизно однакове багато років) - це не просто фора на дистанції, це контроль фінішної стрічки і суддів.
Тому що подивіться на долю не менш смішного, але значно більш нарваного Саакашвілі - і ви зрозумієте, що в цій поліцейській країні буває з тими, з ким «по-жорсткому».
Тому що Зеленського ще навіть не почали бити компроматом, але, ось повірте, почнуть - і це буде багато і різноманітно.
Тому що Коломойський розіграв схему, яка не передбачає перемоги, а лише припинення фінансового переслідування олінарха в обмін на злив Зеленським виборів. Тому що, зрештою, усім буде простіше і вигідніше домовитись.
І я знаю усе, що тут напишуть боти з обох сторін. Не витрачайте сил. Запам'ятайте цей пост.


Масована атака на українську логістику: збитки сягають мільярдів, компенсацій не буде
Росія посилила атаки ракетами "Онікс": чим небезпечна ця надзвукова зброя
Європа розробляє нові ракети для України: програма "Breakthrough"
Економічний розворот: Чому демократи випереджають республіканців вперше за десятиліття, і що це означає для України
Ізраїль ставить жорсткі умови перемир'я з ХАМАС: демілітаризація Сектору Гази та роззброєння
5% відкатів на дорогах: Як працює корупційна система в тилових областях України
Мобілізація заброньованих: чи законні відміна броні та примусова служба?
«Поклик Яру»: як табір виховує майбутніх лідерів України через патріотизм і випробування












