Calendar Icon

​Це не реванш, це розсипається карткова «будка» Порошенка

​Це не реванш, це розсипається карткова «будка» Порошенка
04.07.2019 15:25 (Обновлено 04.07.2019 в 15:28)

Граблі рано чи пізно вмажуть по обличчю і біль буде помножений на несподіваність удару.

Чи вернувся б Портнов і Клюєв, якби по ним були вироки - ні. Чи приймали б судді продажні рішення, якби конкурс вигравали не ручні заточені під виконання Грановських побажань судді - ні. Чи реєструвало б ЦВК Клюєва, якби була сформована за професійним принципом, а не політичних квот - ні. Чи міг би Медведчук скупляти канали, якщо б СБУ порушило проти нього справу і видворила з країни ще 5 років назад - ні. Чи могли б канали пропагувати руський мир, якщо б Нацрада забрала ліцензію в Інтера за пропаганду "Однієї перемоги для всіх", а не домовлялась про не критикування ПОП в ефірі - ні.

Який реванш, коли Зеленський свого міністра закордонних справ призначити не може? Це розсипається фейк про реформи і прориви останніх років, в які декому дуже хотілося вірити. І, звісно, картинка розчаровує. Спроба обізвати це все реваншем нагадує мені іншу недолугу спробу робити з Порошенка Януковича і кричати про узурпацію влади. Пригадуєте третій Майдан і інші дурниці, які немали нічого спільного з реальністю.

Можна скільки завгодно кохатись в ілюзіях, ловити кайф від словесних похвал, але граблі рано чи пізно вмажуть по обличчю і біль буде помножений на несподіваність удару. Хоча ці граблі весь час там лежали, і ви чудово знаєте, що буде коли на них наступити -

Популярные видео на YouTUBE
загрузка...
Материалы по теме
А-9833,49 грн./литр
А-95+30,38 грн./литр
А-9529,02 грн./литр
А-9227,97 грн./литр
ДТ28,19 грн./литр
LPG12,97 грн./литр
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости