Calendar Icon

Україна веде шахову гру на трьох дошках: економіка, війна, справедливість

Україна веде шахову гру на трьох дошках: економіка, війна, справедливість
13.09.2019 09:08 (Обновлено 13.09.2019 в 09:12)

Тримайте капелюхи, щоб не знесло вітром змін.

Студенти часто просять коротко і повно описати, що відбувається в Україні. Я знайшов такий спосіб це зробити.

Україна веде шахову гру на трьох дошках: економіка, війна, справедливість. Це три ключові теми порядку денного для країни. Гру на різних дошках ведуть різні команди з різною мотивацією, досвідом та рівнем компетентності.

1. На дошці "економіка" гру веде уряд, і на цій дошці Україна буде вигравати завдяки вірній стратегії та професіоналізму -- буде економічне зростання.

2. На дошці "війна" гру веде президент із помічниками, і на цій дошці Україна буде програвати через малоросійство та некомпетентність (навколо президента немає ні військових, ні дипломатичних радників).

3. На дошці "справедливість" гру ведуть Коломойський з Богданом та посіпаками, і на цій дошці буде нічия. Тиск іноземних партнерів та громадянського суспільства не дозволить зробити аж надто великих поступок групам інтересів, але й доброчесної та незалежної системи правосуддя не варто очікувати.

Парламент не є гравцем, він є технічним засобом, що мовчазно забезпечує гру на всіх трьох дошках: виграш на першій, програш на другій, нічию на третій.

Настане момент, коли гра на другій та третій дошках почне критично впливати на першу: збільшення безпекових ризиків та відсутність чесних судів заважатиме економічному зростанню. Це буде наступного року, точні дати і форми передбачити поки що неможливо.

загрузка...
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9833,22 грн./литр
А-95+30,24 грн./литр
А-9528,89 грн./литр
А-9227,85 грн./литр
ДТ28,16 грн./литр
LPG12,08 грн./литр
загрузка...
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости