xcounter
Calendar Icon

Наступ на Україну продовжується по всім фронтам

03.10.2019 12:13 (Обновлено 03.10.2019 в 12:17)

. І один з найважливіших боїв - за енергетику.

Пан Герус з команди ЗЕ виступає за зниження «зеленого тарифу». Це вигідно Коломойському, тому що знизить ціну на електроенергію для його немодернізованих енерговитратних феросплавних заводів.

Україна брала зобов'язання зберігати «зелений тариф» незмінним до 2030 року. Скасування «зеленого тарифу» означає, що інвестори, які вклали сотні мільйонів доларів в українську альтернативну енергетику, не зможуть окупити свої вкладення. І не зможуть повернути кредити - багато об'єктів «зеленої енергетики» будувалася за рахунок кредитів від ЄБРР, Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, провідних європейських банків.

Якщо скасувати «зелений тариф», то від України відвернуться іноземні інвестори і великі фінансові організаціі. Україна стане вигнанцем для світової інвестиційної спільноти - іноземних інвестицій не буде. Ніякої іноземний інвестор не буде вкладати гроші в країну, де лобісти олігарха «легким рухом руки» змінюють закони, плюють на права та інтереси інвесторів.

Внутрішні інвестори теж перестануть довіряти державі і не будуть інвестувати в економіку, бо в них відібрати майно міняючи правила гри ще легше.

Тож казки Зеленського про зростання економіки на 5-7% так і залишаться казками. Яке може бути економічне зростання без інвестицій і кредитів?

Така ціна лобіювання командою Зе бізнес-інтересів Коломойського. А Коломойський після фізичного зношення своїх феросплавних заводів, до чого вони близькі, втече з України з мільярдами доларів, залишивши нам злидні в економіці. Та зруйнованою екологією – бо ж в разі зниження «зеленого тарифа» чистої енергетики в Україні не буде.

Герус з Коломойським просто крадуть майбутнє у народу України.

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
Binance
А-9834,58 грн./литр
А-95+31,39 грн./литр
А-9529,72 грн./литр
А-9228,7 грн./литр
ДТ28,44 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости