Calendar Icon

Червоні лінії газових переговорів

29.11.2019 16:19 (Обновлено 29.11.2019 в 16:19)

Є велике занепокоєння, що деякі можуть бути перейдені.

Є кілька червоних ліній, які ні за що не можна перетинати в контексті газових переговорів з РФ.

1. Україна виграла Стокгольмський арбітраж на 3 млрд доларів. РФ має виконати це рішення суду. І тому кожен раунд будь- яких переговорів з питань енергетики має починатися з вимоги сплатити Україні 3 млрд доларів. В жодному випадку влада не повинна потрапити під тиск і каток Кремля і відмовитися від вимоги виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

2. Україна подала ще один позов щодо порушення РФ зобов‘язань на 12 млрд доларів. Не варто змінювати нашу команду, що відстоюватиме позиції України в міжнародних судах, хіба що можна її тільки посилити. Й відмова від цього позову , відкликання його на догоду Кремлю - це буде зрадою національних інтересів України

3. Тристоронній формат газових переговорів Україна - Єврокомісія - РФ є принциповим. Виведення Єврокомісії з перемовин - це сценарій і пастка Кремля, яка послабить українські позиції як країни - транзитера.

4. Категорично не можна змішувати політичні перемовини , що стосуються врегулювання війни на Донбасі, зупинки російської агресії, питання безпеки і мирний процес з питаннями енергетики. Зв’язка в пакет нормандського формату, безпеки і поставок газу - апріорі роблять Україну об‘єктом, вразливим, не самостійним, залежним . Україна має зберегти суб‘єктність. Тиснути на агресора з вимогою звільнити Крим і Донбас. Щодо енергетики, ми довго і важко добивалися енергонезалежності, диверсифікації ринку , й до газової теми треба підходити виключно прагматично.

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9827,85 грн./литр
А-95+24,65 грн./литр
А-9523,45 грн./литр
А-9222,34 грн./литр
ДТ22,64 грн./литр
LPG11,92 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости