Calendar Icon

Нардеп Качура закликав заробляти на корупціонерах

09.12.2019 15:56 (Обновлено 09.12.2019 в 15:56)
Олександр Качура, «Facebook»

​Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день боротьби з корупцією. Ця дата була встановлена резолюцією A/58/4 Генеральної Асамблеї ООН 31 жовтня 2003 року, як нагадування всім нам, про те, що корупція – такий самий глобальний виклик, як епідемії, чи кліматичні зміни.

Бо корупція вбиває, корупціє руйнує економіку, вона відбирає в одних людей життєві шанси, щоб інші жили в розкоші і купалися в багатстві. Вона робить країни бідними і змушує людей ставати емігрантами. Корупція – це наш ворог, з яким ми ведемо війну на внутрішньому фронті.

Чи ми вже перемогли? На жаль, ще ні. Бо корупція – це мережеве явище. Як партизанський рух. Корупціонери маскуються, перефарбовуються, постійно змінюють тактику, намагаються пристосуватися до змін. Але чого нам вдалося добилися, так це того, що на гору вже не носять. А якщо хтось вимагає у вас хабар, аргументуючи тим, що «треба передати на Київ» – пишіть мені про це прямо сюди. Будемо розбиратися з кожним випадком.

Але уже зараз для боротьби з корупцією ми:

  • Відновили кримінальну відповідальність за незаконне збагачення;
  • Прийняли закон про спецконфіскацію корупційних активів;
  • Перезавантажили роботу НАЗК і Вищого антикорупційного суду;
  • Прийняли закон про викривачів корупції. Він дозволяє кожному з вас допомогти правоохоронним органам у притягненні до кримінальної відповідальності корупціонері і отримати винагороду 10% від суми корупційної оборудки. Я закликаю усіх не лише боротися з корупцією, а й заробляти на корупціонерах.

Ми зробили усе, щоб кожен громадянин міг стати борцем з корупцією, не залежно від того, яка у нього освіта і де він працює. Давайте разом нанесемо удар по корупціонерах, які не дають нам збудувати Україну, про яку ми всі мріємо!

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,04 грн./литр
А-95+30,68 грн./литр
А-9529,25 грн./литр
А-9228,21 грн./литр
ДТ28,35 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости