xcounter
Calendar Icon

Віддали округ без боротьби: чому перемога Аксьонова на Донеччині стала можливою

30.03.2021 10:28

​Після того, як вибори на 50-му окрузі у Донецькій області виграв (вже офіційно) громадянин Росії Андрій Аксьонов, бачу багато запитань: як могли мешканці округу обрати таку людину?

Що ж, давайте подивимося.

Перший скрін - це результати виборів на тому ж 50-му окрузі у 2019 році. Тоді переміг мер Покровська Руслан Требушкін. Той же Аксьонов зайняв друге місце з 29%. Кандидат від "Слуги народу" - третє з результатом у 22%.

Другий скрін - результати виборів у 2021. Зверніть увагу, що ОПЗЖ зняла свого кандидата, чим і забезпечила Аксьонову перемогу. Але все одно за Аксьонова проголосувала майже та сама кількість виборців (мешканці Добропілля), що і у 2019. І лише через низьку явку, 29% перетворилися на 65%.

Зверніть увагу і на результат кандидата від "Слуги народу". Він посів ганебне 5 місце, після божевільної Шилової. Кампанії фактично не вів. Ніхто з депутатів чи авторитетних представників партії не приїхав його підтримати. Висунули просто хлопчика для биття, на якого було усім плювати.

Якби за цей округ боролися, а з виборцями працювали - результати могли б бути іншими. Два роки тому "СН" отримали тут високу підтримку. А тепер просто віддали округ без боротьби. Отже знову маємо замкнене коло. Донбас без боротьби віддають проросійским силам, а потім скаржаться, що "там одні сепаратисти". Так, регіон складний. Але ситуацію можна виправити, якщо працювати, а не домовлятися.

Читайте также: Чем известен Андрей Аксенов, который победил на Донбассе на довыборах в Раду
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини