xcounter
Calendar Icon

Майбутній президент Росії: остаточно відомо, з кого Путін ліпить свого наступника

25.12.2022 13:12 (Оновлено 25.12.2022 в 13:12)

Доля сміється над путіним. Борець за рускій мір і мову виростив собі в наступники мусульманина.

Майбутній президент росії

Дилема наступника - найбільша проблема путіна. Раніше він постійно ламав голову кому передати владу, так щоб спокійно дожити старість і покайфувати. Зараз вже зрозуміло, що піде він тільки у випадку смерті. Але питання наступника від цього не зникає. Хтось же має зберегти його “надбання”.

Справа в тому, що путін в росії не просто президент - він вісь системи. Всі ці умовні башні чи групи - це просто відгалуження цієї осі. Влада - це путін, оскільки він єдиний забезпечує колосальну підтримку народу. Ніхто з умовних Патрушевих, Шойгу, Мєдвєдєва, Пригожина і інших не мають стільки підтримки, щоб народ визнав їх як правителів. Однак, останнє соціологічне опитування в росії ІКАР (інституту конфліктології та аналізу росії) виявило таку людину і це Кадиров.

78 % позитивного ставлення до Кадирова в масштабах росії - це вражаюча цифра. Фактично, за рівнем позитивного ставлення він недалеко від путіна. Очевидно, що цей результат не міг бути без підтримки самого путіна. Ні тік-токи, ні тєлєги не могли б створити такий позитивний образ Кадирова для росіян, які є ксенофобами до інших етносів, і особливо до чеченців.

Путін свідомо послідовно ліпить з Кадирова свого наступника. Тільки цього тижня він знову вручив йому якийсь орден. Тільки за рік війни Кадиров доріс до генерал - полковника, хоча його роль в бойових діях і плануванні операцій абсолютно незрозуміла. Путін демонстративно приділяє час Кадирову, про що навіть мріяти не можуть чимало глав республік. ЗМІ активно розносять будь-які агресивні заяви чеченського керівника. Все це вказує на те, що Кадиров буде наступним президентом\царем росії.

Логіка такого кроку в цілому зрозуміла. Чечня найбільш підготовлена до незалежності республіка, оскільки має свої збройні сили, чого немає той же Татарстан. Тому зі смертю путіна - Кадиров відразу оголосить незалежність, з серйозними територіальними претензіями на ряд сусідніх регіонів. Оскільки жодного іншого наступника, який би мав силу і вплив на рівні путіна не існує, єдиний спосіб втримати Чечню - це запропонувати Кадирову всю росію. Що путін і робить. Більше того, це мало не єдиний спосіб уникнути дестабілізації росії, оскільки жорстокість чеченського керівника явно відіб’є бажання в багатьох думати про відокремлення.

Для нас це поки не хороша і не погана новина. Не хороша тому, що агресія Кадирова може стати продовженням політики путіна по відношенню до України і світу. Особливо, на фоні наявності ядерної зброї. Не погана тому, що як мусульманин Кадиров взагалі може розвернутись в інший бік, і зайнятись побудовою повноцінного Халіфату. За будь-яких обставин прихід до влади Кадирова покінчить з європейською приналежністю росії.

Доля сміється над путіним. Борець за рускій мір і мову виростив собі в наступники мусульманина.

Джерело: Telegram-канал Політика Андрусіва

Читайте також: Китай починає пожирати РФ, тим часом Путін себе подвійно вбиває
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини