xcounter
Calendar Icon

Бути росіянином до війни і сьогодні: 9 кричущих відмінностей

01.05.2023 14:56

Бути орком: до війни і сьогодні

Бути орком до війни - це кричати про Київ за 3 дня і Ламанш за два тижня. Сьогодні - це радіти просуванню на 150 метрів в Бахмуті.

Бути орком до війни - це змушувати боятись весь світ. Сьогодні - це з жахом прокидатись і читати новини чи ЗСУ не почали контрнаступ.

Бути орком до війни - це кожний рік пафосно відмічати 9 травня з погрозам на весь світ. Сьогодні - це відміняти паради і з жахом чекати українських прильотів по Москві.

Бути орком до війни - це погрожувати ударом по Польщі за розміщення ЗРК Патріот. Сьогодні - це коли тебе викидають з приміщення російської школи у Варшаві мордою об підлогу.

Бути орком до війни - це гульбанити в дорогих ресторанах Європи і співати Любе. Сьогодні - це плакати за замороженими активами і не мати можливості поїхати в Європу.

Бути орком до війни - це вимагати, щоб до тебе ставились як до США. Сьогодні - це клянчити боєприпаси в Ірану і Північної Кореї.

Бути орком до війни - це кричати “не смешитє мои Искандеры”. Сьогодні - це цілий місяць накопичувати ракети, щоб з 18 ракет 3 попали.

Бути орком до війни - це піарити свої танки Армата та “дідів - героїв”. Сьогодні - це поставляти на фронт Т-55 і давати героїв гвалтівникам та педофілам.

Бути орком до війни - це мати силу і вплив. Сьогодні - це бути опущеним і обісраним на весь світ.

"Такую страну просрали!"

Джерело: "Політика Андрусіва", @victor_andrusiv

Читайте також: "Окупанти більше вірять в ЗСУ, ніж у свою оборону": що нині відбувається в Криму
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини