"Росіянці, ви про**али свою країну": військовий та політолог про афганців та мусульман в РФ

29.06.2025 в 15:57 | Кирило Сазонов, джерело: «Facenews»

Фініш. Фініта @ля комедія, тут краще не сказати. Це насправді злий, логічний фініш, який доганяє росію. Я навіть не знаю, як реагувати. Зловтішатися чи навіть сумно позіхнути?

Не секрет – ми всі бажали та бажаємо краху росії. З її імперськими психіатричними фантазіями, підтвердженою сторіччями неспроможністю побудувати державу, де людині буде комфортно. Де будуть жити не холопи та цар і трохи бояр, а громадяни. В них нічого не виходило, змінювалися царі, на зміну монархії приходив комунізм, потім взагалі незрозуміло що.

Вони завжди жили погано, безпросвітно та затягували інших у цей треш. Оскільки ніхто при пам’яті добровільно в цю буцегарню не йшов – росія постійно воювала. Щоб захопити території, захопити людей. Самі жили погано й інших намагалися привчити жити в хліву та собачій будці. Тому було б добре, якщо б ця країна десь зникла. Але такого фінішу ніхто не очікував.

Насправді росія вже давно не є християнською країною. Там домінує Іслам і це всі бачать. Але останній правлячий режим з путіним ставить жирну крапку.
Покласти мільйон своїх громадян у беззмістовній війні. Ще сотні тисяч (точно не гірших) виїхали з країни. Що далі? Завезуть поповнення з Афганістану та інших країн. Ну, ці не будуть гаяти часу. Вони швидко закопають увесь цей тошнотний іконостас, яким нас діставали роками – Достоєвського з Толстим та балет разом з РПЦ. Це ніяк не співпадає с законами Шаріату. І скоро це буде інша держава.

Недорогі росіянці, ви про@@али свою країну. Якщо програли б війну Україні чи Німеччині – ще був би шанс на відродження. А так – не буде. Епітафія буде проста і російською, щоб вам було зрозуміло. «Прощай, немытая…». Трохи Донецьк та Маріуполь з Горлівкою шкода. Але в них є шанс на звільнення з часом. У «ісконно-російських» територій його немає. Помер Максим, ну й …

Джерело: Sazonov / Official

Як раніше писав FaceNews.ua, На окупований Донбас завезуть афганців після того, як поклали у "м’ясних штурмах" місцеве населення
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Зеленський заявив, що розглядає можливість балотування на другий термін після завершення війни
Навички для успіху у XXI столітті: чому емоційний інтелект важливіший за ШІ
Росія вивезла понад 300 тонн золота: вирішальна точка війни може настати влітку — Саакян
Все видео

Лента новостей

Які будинки у Києві залишаться без тепла як мінімум до кінця зими: повний список і карта
🕑 13 годин 4 хвилини тому
Nike звинуватили в дискримінації білих працівників
🕑 15 годин 7 хвилин тому
Росіяни потрапляють у свої ж смертельні пастки у дельті Дніпра і самопідриваються
🕑 16 годин 22 хвилини тому
У Путіна збрехали аж на 66%: німецька розвідка розкрила реальні витрати Росії на війну
🕑 18 годин 22 хвилини тому
Росіяни обробляють шахеди отруйними речовинами, - військова
🕑 19 годин 49 хвилин тому
Вслід за півднем землетрус стався на заході України (карта)
🕑 21 годину 37 хвилин тому
Окупанти обстріляли залізницю на Сумщині, під удар потрапив "вагон незламності" (фото)
🕑 22 години 27 хвилин тому
У росіян на фронті через Starlink все управління лягло, на багатьох ділянках зупинені штурмові дії, - Флеш
🕑 23 години 15 хвилин тому
Росія атакувала дронами Київ та область, знову пошкоджені багатоповерхівки та горіли авто (фото, відео)
🕑 23 години 26 хвилин тому
Внесені в "білий список" Starlink працюють, термінали росіян уже заблоковано: подробиці від Федорова
🕑 вчора
Королева Нідерландів Максима вирішила долучитися до збройних сил і стане резервісткою
🕑 вчора
У колонках «Економічної правди» з’явився автор, який фігурує у справі НАБУ — Железняк
🕑 вчора
Скандал навколо стану Дарницької ТЕЦ: Ніколов звинуватив Кучеренка у дезінформації
🕑 вчора
ГУР оновило перелік російських спортсменів, які підтримують війну проти України
🕑 вчора
Окупанти просунулись біля трьох головних міст на Донбасі
🕑 вчора
Все новости