Дуров відповів депутату, який збирався покарати його за "екстремізм"

24.10.2013 в 10:07 |

Депутат Михайло Маркелов

Вчора на пленарному засіданні Госдуми депутат від партії “Единая Россия” Михайло Маркелов виступив із пропозицією порушити кримінальну справу проти директора “Вконтакте” Павла Дурова.

Маркелов збирався висувати Дурову звинувачення за 282 статтею (екстремізм), і демонстрував роздруковане зображення — скоріш за все, це був пост в “МДК”, однієї з найбільших спільнот соцмережі, який стосувався теракту у Волгограді. Депутат побачив на малюнку ознаки вандалізму й екстремізму, до того ж, фото містить нецензурний надпис.

На думку Маркелова, пост виражає образливе ставлення до трагічної події та блюзнірство. Депутат висловився: “Сьогодні у нас будуть силовики, потрібно ставити питання відкрито: у нас є прізвище і розуміння, хто володіє ресурсом — Павло Дуров. Треба вимагати порушення кримінальної справи”.

Стаття 282 передбачає покарання за дії, що закликають до ненависті або ворожнечі, а також приниження людини чи групи осіб за ознакою статі, раси, національності, мови, релігії, походження. Яку групу осіб принижує вище зазначений пост у “Вконтакте”, Маркелов не пояснив.

Павло Дуров прокоментував заяву Маркелова, пояснивши, що  “Вконтакте” завжди були проти екстремізму і тероризму, і намагаються всіляко боротись із протиправною поведінкою користувачів у мережі. Але адміністрація ресурсу не може нести відповідальність за записи усіх користувачів.

Співвласник спільноти "МДК" Роберто Панчвідзе прокоментував, що пост був "відносно нейтральним" способом передати інформацію, і закликав звернути увагу на те, що коментарі у спільноті відображають настрій користувачів: якщо люди сприймають такі події у жартівливому тоні, то "це стає приводом задуматись".

Зображення викликало скандал і в Інтернет-просторі. У численних "твітах" користувачі виражали незадоволення і вимагали покарати адміністрацію спільноти. При цьому до вечора 23 жовтня пост набрав майже 40 тис. лайків.

Пост у соцмережі, який викликав обурення депутата
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Як зберегти бюджет в умовах інфляції: дієві поради фінансового аналітика
Привид хаосу та неминучий розпад РФ: Ліга вільних націй готує програму незалежності регіонів від Москви
Сльози мародерів та обвал ринку нерухомості: як війна добиває економіку РФ і Криму
Третій удар «Орешником» по Україні: плацебо Кремля та підготовка ЗСУ до перелому у війні
Логістичний ад для окупантів: Україна перейшла до масштабного знищення нафтової інфраструктури РФ від Криму до Москви
На перетині галузей: чому Defense Tech в Україні перетворюється на глобальну індустрію подвійних технологій
Тріщини у моноліті: у РФ зафіксували рекордний сплеск недовольства, а регіони відкрито зловтішаються з обстрілів Москви
Зміна світового порядку: як Сі Цзіньпін переграв Трампа на саміті в Пекіні
Все видео

Лента новостей

Реєстр "ухилянтів": у Раді хочуть блокувати водійські права та банківські картки
🕑 11 годин 7 хвилин тому
РФ накопичила понад 200 "Цирконів": цими ракетами в останній час наносяться удари по Києву
🕑 14 годин 28 хвилин тому
Суддю з Луганщини, обвинуваченого у підбурюванні до хабаря, відсторонили ще на два місяці
🕑 14 годин 36 хвилин тому
Остаточний розгром Коломойського в Лондоні: як ПриватБанк повернув право на 3 мільярди доларів
🕑 14 годин 42 хвилини тому
У Києві можуть заборонити намети в метро при тривогах: сьогодні ніде було розміститись навіть стоячи (фото)
🕑 14 годин 46 хвилин тому
"Треба заблокувати вступ України до ЄС, припинити оплачувати Starlink для ЗСУ", — віцеспікер Сейму Польщі (відео)
🕑 15 годин 15 хвилин тому
Люди в паніці вибігали на вулицю: Італію сколихнув потужний землетрус (відео)
🕑 15 годин 37 хвилин тому
Росіяни з ночі безперервно атакують Харків, б’ють по критичній інфраструктурі: подробиці та відео
🕑 16 годин 5 хвилин тому
Смертельне укриття, до якого не добігли: двоє дітей у лікарні, мама загинула (відео)
🕑 16 годин 47 хвилин тому
Тіла ще двох людей дістали з-під завалів: у Дніпрі вже 11 загиблих, серед них двоє дітей (відео)
🕑 17 годин 23 хвилини тому
Дефіцит ППО катастрофічний: сьогодні збито лише 11 "Іскандерів" з 33 і жодного "Циркона" з 8
🕑 17 годин 42 хвилини тому
Через нічну атаку Київ та 7 областей без світла
🕑 18 годин 2 хвилини тому
Пошкоджені та частково зруйновані 5 медичних установ у Києві (фото)
🕑 18 годин 16 хвилин тому
У Києві знову зросла кількість загиблих, зруйновано десятки будинків: усі подробиці, фото та відео
🕑 18 годин 28 хвилин тому
Масштаби нічного удару: є влучання 33 ракет і дронів
🕑 18 годин 56 хвилин тому
Все новости