Марчук рассказал, когда может закончиться война на Донбассе

03.01.2018 в 10:55 | Валентина Мартынюк , джерело: «24канал»

Представитель Украины в трехсторонней контактной группе в Минске Евгений Марчук считает, что угрозы войны на Донбассе нет, и она может закончится раньше, чем через 25 лет.

Об этом экс-премьер, который в свое время был также министром обороны и главой СБУ.

"На мой взгляд, никакой угрозы войны нет. Понятно, что Россия использовала, и будет использовать любой способ (манипуляции)", – отметил он.

По словам Марчука, гибридная война на Донбассе закончится раньше, чем в течение 25 лет, имея в виду конфликт в Нагорном Карабахе.

"Я думаю, что может быть ситуация урегулирована на Донбассе и значительно раньше. Непросто очень. Да, мировая практика знает, Нагорный Карабах (25 лет), Северная Ирландия – 20 лет, Колумбия – 50 лет, Палестина... Но там другие составляющие. Немного в Северной Ирландии (конфликт) похож на наш. Но в том конфликте нет ядерного игрока, который является иностранным государством", – сказал он.

Представитель Украины в ТКГ предположил, что ситуация может развиваться и в невыгодном свете для Украины.

"Потому что Россия опередила Запад, не говоря уже об Украине, разорвав несколько крупных важных мировых соглашений, обеспечивающих баланс и стабильность. Вышла из договора об обычных вооруженных силах в Европе, наплевала на Будапештский меморандум", – пояснил он.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Ігор Кривецький: Вимагаю відповідальності посадовців за провали в обороні України
«Чорний геній» офшорів: як Айвар Омсон допомагав оточенню Галущенка ховати мільярди
Викрадення свідків та тиск на викривачів: новий скандал навколо «справи Баканова»
Енергетична незалежність від сонця: у Кременчуці запустили серійне виробництво сонячних трекерів «ХАММЕР»
Авто на жінку, хата на тещу: ТОП-6 історій про те, як українські чиновники ховають статки
«Кінець війни до літа», вибори й референдум: у підсумках тижня «Є ПИТАННЯ» зібрали головні скандали навколо Банкової, мобілізації та спорту
«Російський слід» в Офісі генпрокурора: журналістка заявила про паспорти РФ, бізнес в «ЛНР» та податки до бюджету агресора
«Дельта» проти «Дзвону»: НАБУ передало до суду справу про корупцію в бойовій ІТ-системі ЗСУ
Все видео

Лента новостей

Мини трактор Файтер – многофункциональная техника для разных задач
🕑 5 годин 24 хвилини тому
"Видовище було ще те, дуже страшно": прилетіло у стратегічний хімзавод у РФ за понад 1600 км від кордону
🕑 7 годин 13 хвилин тому
"Вони би вбили один одного": британський аналітик розкрив, хто з України та РФ зміг би домовитись у Женеві
🕑 8 годин 3 хвилини тому
Буданов дуже впевнений: з’явилось перше відео української делегації на переговорах
🕑 8 годин 19 хвилин тому
І це лише ті, хто звернувся до лікарів: травмувалося понад 6 тисяч киян через ожеледицю
🕑 8 годин 56 хвилин тому
Вплине Буданов чи Єрмак: українська делегація у Женеві розділилася на два табори
🕑 9 годин 17 хвилин тому
РФ повністю заблокує Telegram із 1 квітня, росЗМІ масово переходять на ФСБ-шний "Max"
🕑 9 годин 51 хвилину тому
Розчавило бетонною плитою: у РФ сталась бавовна у будівлі військової комендатури, є 200-ті (відео)
🕑 11 годин 53 хвилини тому
Російська економіка увійшла в «зону смерті»: вороття до нормального життя більше немає
🕑 16 годин 40 хвилин тому
Кропивницький онкоцентр віддасть приватній клініці понад 15 мільйонів за МРТ-діагностику
🕑 16 годин 49 хвилин тому
Генпрокурорка США опублікувала понад 300 прізвищ знаменитостей із файлів Епштейна
🕑 вчора
Читати між строк: у Трампа заявили, що надають Україні достатньо зброї
🕑 вчора
Названо райони Києва, які не закупили сіль для посипання доріг
🕑 вчора
​Окупанти значно просунулися на Покровському напрямку, де замерзають на смерть (відео)​
🕑 вчора
Купляти їжу в борг "на зошит": "Укрпошта" хоче запустити кредити для пенсіонерів
🕑 вчора
Все новости