Леся Никитюк попала под капельницу (фото)
Леся Никитюк под капельницей. Об этом телеведущая сообщила на своей странице в Instagram, опубликовав story. Судя по фото, сейчас Леся Никитюк пребывает в больнице.
Отметим, только недавно знаменитая путешественница вернулась из Африки и сразу преступила к работе. Предположительно, Леся Никитюк попала под капельницу в результате переутомления.
"Не знаю, что за ерунда происходит... Но знаю точно одно... Хороших людей так просто не сломать", – написала Леся Никитюк.

Судя по всему, состояние здоровья Леси Никитюк ухудшилось за считанные минуты, ведь незадолго до инцидента телеведущая публиковала фото, на котором позирует в офисе.

«Дельта» проти «Дзвону»: НАБУ передало до суду справу про корупцію в бойовій ІТ-системі ЗСУ
Рада зірвала голосування за євроінтеграційні закони
Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях
Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі



