Директор «земельного» департаменту КМДА Оленич – проросійський сепаратист, – депутат

31.10.2019 в 21:47 | Марина Голубова, джерело: «Українські Новини»

Директор Департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації Петро Оленич є проросійським сепаратистом і провокатором. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив депутат Київської міської ради від ВО «Свобода» Володимир Назаренко, навівши відповідні докази і приклади

«Поки одні здають наші території і відводять війська у Золотому, сепаратисти проявляють себе у столиці! Визначити агресорів у мирному місті стало можливо завдяки впертості самого Оленича, так, ми говоримо саме про нього. Петро Оленич є директором найбільш корупційного «земельного» департаменту. Чули про протести протягом останніх років щодо незаконних забудов? Чи про вируб зелених зон?» – написав Назаренко.

За його інформацією, на велику посаду Оленич потрапив завдяки тісним зв’язкам із проросійською сім’єю екс-нардепа від Партії Регіонів Ірини Бережної, котра у 2017 році загинула у ДТП. Депутат пояснив, що зараз Оленич «підпорядковується» матері Ірини Бережної.

«У минулому, він – помічник Ірини Бережної. Позавчора відбувся напад проросійських молодиків на мирних людей. Тітушки відстоювали перейменування Українських вулиць на «Ватутіна» і «Московську» і напали включно на депутатів-націоналістів. Після це випустили в ефір на «Россия-1», а коментувала його сама Бережна (мати, – ред.), якій підпорядковується Оленич. У ефірі напад обговорювався і виправдовувався близько 15 хвилин», – зазначив свободівець.

Пояснюючи зв'язок з цими подіями Петра Оленича, київський обранець підкреслив, що у своїх документах він вперто продовжує називати вулиці проросійськими назвами. Так, проекти рішень, які готує його департамент, досі містять назву «Ватутіна».

«Як довго агресори будуть бити наших людей у судах і вільно почувати себе в мирних українських містах? Хто їх найняв, щоб виводити це у прайм-тайм туди, де мама Бережна виправдала свого Оленича? Чи, можливо, час покласти край інформаційним агресіям та чиновникам, які грабують наше місто, і за ці ж кошти, влаштовують проросійські провокації?» – завершив Володимир Назаренко.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Зеленський заявив, що розглядає можливість балотування на другий термін після завершення війни
Навички для успіху у XXI столітті: чому емоційний інтелект важливіший за ШІ
Росія вивезла понад 300 тонн золота: вирішальна точка війни може настати влітку — Саакян
Все видео

Лента новостей

Які будинки у Києві залишаться без тепла як мінімум до кінця зими: повний список і карта
🕑 13 годин 31 хвилину тому
Nike звинуватили в дискримінації білих працівників
🕑 15 годин 34 хвилини тому
Росіяни потрапляють у свої ж смертельні пастки у дельті Дніпра і самопідриваються
🕑 16 годин 49 хвилин тому
У Путіна збрехали аж на 66%: німецька розвідка розкрила реальні витрати Росії на війну
🕑 18 годин 49 хвилин тому
Росіяни обробляють шахеди отруйними речовинами, - військова
🕑 20 годин 16 хвилин тому
Вслід за півднем землетрус стався на заході України (карта)
🕑 22 години 4 хвилини тому
Окупанти обстріляли залізницю на Сумщині, під удар потрапив "вагон незламності" (фото)
🕑 22 години 54 хвилини тому
У росіян на фронті через Starlink все управління лягло, на багатьох ділянках зупинені штурмові дії, - Флеш
🕑 23 години 42 хвилини тому
Росія атакувала дронами Київ та область, знову пошкоджені багатоповерхівки та горіли авто (фото, відео)
🕑 23 години 53 хвилини тому
Внесені в "білий список" Starlink працюють, термінали росіян уже заблоковано: подробиці від Федорова
🕑 вчора
Королева Нідерландів Максима вирішила долучитися до збройних сил і стане резервісткою
🕑 вчора
У колонках «Економічної правди» з’явився автор, який фігурує у справі НАБУ — Железняк
🕑 вчора
Скандал навколо стану Дарницької ТЕЦ: Ніколов звинуватив Кучеренка у дезінформації
🕑 вчора
ГУР оновило перелік російських спортсменів, які підтримують війну проти України
🕑 вчора
Окупанти просунулись біля трьох головних міст на Донбасі
🕑 вчора
Все новости