Calendar Icon

В Печерському суді міста Києва відбудеться розгляд справи екс-губернатора Сумщини Юрія Чмиря

01.09.2020 10:18 (Обновлено 01.09.2020 в 20:18)

В жовтні 2020 року Печерський районний суд розгляне справу за обвинуваченням Чмиря Юрія Павловича.

Обставини цієї справи з’ясували наші журналісти. Виявляється, що у липні 2017 року на підставі зібраних доказів колишньому високопосадовцю було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених статтями 357, 358 та 366-1 Кримінального кодексу України. Ці статті передбачають кримінальну відповідальність за підробку документів та декларування недостовірної інформації.

Про те, які документи підробив Юрій Чмирь, повідомила прессекретарка прокурора Сумської області Наталя Науменко.

«Як з’ясувало слідство, чоловік звернувся до уповноваженого органу із заявою про нібито втрату паспорта. Відповідно, йому видали новий документ, однак, старий паспорт, як з’ясувалося, він не втратив, оскільки він укладав з ним ряд правочинів».
Тобто, високопосадовець використовував старий паспорт, коли вже отримав новий документ, що посвідчує особу. Але, використання двох паспортів — не єдине, у чому прокуратура звинувачує Чмиря. Крім цього, чиновник не вніс у декларацію майно своєї дочки, хоча вони проживали і проживають разом:
«Окрім підробки документів, також йому інкриміновано декларування недостовірної інформації. Він не вказав у декларації свою доньку, з якою фактично проживав в одній квартирі і, відповідно, мав спільний побут. При цьому донька, 19-річна студентка, є власницею 9 квартир у місті Києві та трьох паркомісць» - повідомила Наталя Науменко.

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9833,2 грн./литр
А-95+29,84 грн./литр
А-9528,5 грн./литр
А-9227,47 грн./литр
ДТ27,7 грн./литр
LPG15,45 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости