Украинец наступил на морского ежа в Эмиратах: выложил 40 тысяч за операцию

13.01.2021 в 02:45 | Наталья Ткачук, джерело: «realno.te.ua»

Турист заплатил почти 40 тысяч гривен за то, что ему удалили иглы из ноги в Арабских Эмиратах, передает FaceNews.ua.

"Тернопольский апелляционный суд рассмотрел апелляционную жалобу Андрея М. по гражданскому делу о взыскании со страховой компании более 39 тысяч 790 грн страховой выплаты", - сказано в сообщении.

В начале октября 2019 истец заключил договор медстрахования путешествующих со Страховой компанией В в отношении себя и своих детей. В тот же день семья вылетела в Арабские Эмираты. Прибыв на отдых, Андрей М. с семьей сразу пошел на море. Заходя в воду, истец случайно наступил на морского ежа, травмировал ногу и вынужден был обратиться в клинику, где ему удалили иглы с ноги под местной анестезией.

О наступлении страхового случая Андрей М. уведомил страховщика, но страховая отказалась возмещать расходы, сославшись на условия полиса. Решением Тернопольского горрайонного суда от 25 ноября 2020 Андрею М. отказано в удовлетворении иска. Апелляционную жалобу истца также оставили без удовлетворения.

Читайте также: На трансплантацию в бюджете заложили полмиллиарда гривен
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Червінський звинуватив Зеленського та Єрмака у роботі в інтересах РФ і зриві операцій спецслужб: що він стверджує
Європейський Союз проти X: як штраф у 120 млн євро переріс у політичну війну
Антон Луковський, спортивний психолог: як приручити інстинкти та навчити спортсмена думати
Ігор Коломойський: від “короля Привату” до підсудного. Як будувалась і руйнувалась імперія одного з головних олігархів України
У космосі тиснуть на шпигунів, підсилюють ракети й будують власні «старлінки»: головні події випуску Alpha Centauri
Мінфін дає ФОПам перепочинок до 2027 року: що означає нова заява і чого чекає МВФ
Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Все видео

Лента новостей

Буде навіть "канібальський шторм": одне з наймоторошніших передбачень Ванги ось-ось збудеться
🕑 3 години 13 хвилин тому
Росіяни готуються до наступальних операцій у наступні тижні та місяці
🕑 4 години 28 хвилин тому
Полярний вихор слабшає: Європу може охопити "зима сторіччя"
🕑 5 годин 43 хвилини тому
Червоний Хрест за гроші Європи робить з викрадених українських дітей солдатів
🕑 7 годин 11 хвилин тому
Країни Європи купують нафту й газ у РФ на мільярди, а допомагають Україні в рази менше
🕑 8 годин 58 хвилин тому
У ЗСУ запевняють, що Україна готова до можливого руйнування Печенізької дамби
🕑 9 годин 44 хвилини тому
Росія змінила тактику ударів по цивільній інфраструктурі України
🕑 11 годин 28 хвилин тому
Молочка та мʼясо можуть здорожчати на 30%
🕑 12 годин 58 хвилин тому
Степан Гіга перебуває у вкрай тяжкому стані, йому ампутували ногу.
🕑 13 годин 1 хвилину тому
Інвестиційний листопад України: нові заводи, індустріальні парки та зростання переробки. Огляд Сергія Гарбара
🕑 13 годин 21 хвилину тому
Пожежі у квартирах та десятки евакуйованих: шахед вдарив по 9-поверхівці в Охтирці (фото, відео моменту)
🕑 13 годин 58 хвилин тому
У Чернігові шахед вибухнув біля багатоповерхівки, постраждали люди (фото)
🕑 14 годин 43 хвилини тому
"Випадково побачила, хто я є": Олена Тополя вперше вийшла на зв'язок після заяви про розлучення
🕑 вчора
М'ясорубка Путіна: у Росії провели поіменний підрахунок убитих солдатів і назвали кількість
🕑 вчора
Експерт Микола Ковзель пояснив, чому транспортно-експедиційна галузь критична для відновлення економіки
🕑 вчора
Все новости