xcounter
Calendar Icon

«Укрзалізниця» у півтора рази підняла ціни кабелів і тросів за 247 млн

Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Українська залізниця» 1 вересня за результатами тендеру замовила ТОВ «Торговий дім «Укркабель-Київ» кабельно-провідникової продукції на 247,10 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Спочатку залізниця встановила очікувану вартість закупівлі кабелів на чверть дорожче, ніж торік. Потім ТОВ «Торговий дім «Кабель Центр» стало вимагати збільшити очікувану вартість закупівлі, посилаючись на висновок Київської торгово-промислової палати. У відповідь замовник зменшив обсяги закупівлі у кілограмах і зберіг загальну вартість закупівлі у гривнях. Відтак в результаті очікувана вартість одиниці товару у грн/кг зросла у півтора рази.

На тендерному аукціоні ціни кабелів та тросів знизились усього на 0,7% нижче від очікуваної вартості у 248,82 млн грн.

У нинішньому тендері брали участь два дилери одного й того самого виробника ТОВ «Торговий дім «Український кабель»: «ТД «Укркабель-Київ» і «ТД «Кабель Центр».

Створеним у 2019 році київським суперником «ТД «Кабель Центр» володіє Ігор Борсук.

Переможець «ТД «Укркабель-Київ» створений в Ірпені в 2020 році. Він уперше отримав підряд. Засновниками є Володимир Довбенко і Галина Бондар та Олег Мельник, а керує ним Євгенія Павловська. Фірма є засновником ТОВ «Торговий дім «Укркабель-Дніпро» з Євгеном Конотопчиком, ТОВ «Торговий дім «Укркабель-Черкаси» з Іриною Лупиною і ТОВ «Торговий дім «Укркабель-Схід» з Мариною Бойко і Тетяною Трубаровою. Останнє раніше належало Бойко, Трубаровій та ТОВ «Укркабель Авто» тих же Довбенка, Бондар, Мельника і братів Юрія та Остапа Доскічів, власників ТДВ «Гал-Кат». Також Довбенко, Бондар, Мельник та Доскічі володіють ТОВ «Виробниче підприємство «Укркабель».

Остап Доскіч є депутатом Львівської міськради від партії «Європейська Солідарність».

Столичний виробник «ТД «Український кабель» належить Олегу Лук’яненку, а керує ним Сергій Чепорнюк. За даними системи «YouControl», до 2017 року фірма під старою назвою «Хайфілд Інвесттраст» належала Володимиру Котляру та його ж ТОВ «Еней».

Нагадаємо, СБУ підозрює посадовців філії «ЦЗВ» у змові в 2017-2019 роках з власниками низки фірм, що дозволило шляхом завищення вартості закупівель кабельно-провідникової продукції привласнити біля 80 млн грн. Мова про вищезгаданий «Еней», суперника «ТД «Кабель Центр», ТОВ «Пластім», ТОВ «Техелектропром» та ТОВ «ММ Буденерго».

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини