З 12,9 тисяч шкіл в Україні 3,5 працюватимуть офлайн, 4,5 тисячі - у змішаному режимі, решта - онлайн
Перший заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко повідомив, що із загальної кількості 12,9 тисячі шкіл в Україні навчання у 3,5 тисячі відбуватиметься виключно в очному режимі, ще приблизно у 4,5 тисячі шкіл частина дітей вчитимуться в очному режимі, а частина дистанційно, а всі інші школи працюватимуть лише дистанційно.
"В Україні наразі налічується в мережі 12 тис. 910 шкіл, з них приблизно 3,5 тис. навчатимуться офлайн, майже 4,5 тис. навчатимуться в змішаному режимі - це офлайн навчання з елементами дистанційного. Всі інші школи навчатимуться в онлайн-режимі", - сказав Вітренко в ефірі національного телемарафону в четвер.
Він розповів, що в онлайн-режимі здійснюватимуть навчання і ті 1 288 шкіл, які розміщуються на тимчасово окупованій території та в об'єднаних територіальних громадах на особливо небезпечних територіях, де ведуться бойові дії.
Читайте також: Місія МАГАТЕ прямує на ЗАЕС попри інтенсивні обстріли Енергодару російськими військовими: усі подробиці (фото, відео)


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ








