xcounter
Calendar Icon

"Відправляють на смерть. Одягнути не*уй. Де бушлати? Вночі вже зима": мобілізованим у РФ не вистачає форми, спальних місць і вбиралень

04.10.2022 13:20 (Оновлено 04.10.2022 в 13:20)

Мобілізованим у Російській Федерації не вистачає військової форми, спальних місць та вбиралень. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

"У рамках проведення мобілізаційних заходів на території омського танкового інженерного інституту планувалось розміщення 6 тис. осіб. Втім до 30 вересня до інституту фактично прибуло 9 тис. мобілізованих. Було повідомлено, що до 1 жовтня має прибути ще 2 тис. мобілізованих", - йдеться у повідомленні.

При цьому, як заявляють у розвідці, керівництво закладу не має можливості забезпечити цей особовий склад навіть мінімальними умовами для проживання та харчуванням.

"Немає спальних місць, не вистачає вбиралень, в приміщеннях відсутнє опалення. Вночі температура повітря опускається до мінус 6. Серед мобілізованих багато хворих, яким не надається медична допомога. У зв’язку з цим, новоприбулі відправляються до міста Єкатеринбург, але там ситуація аналогічна. До того ж більшість мобілізованих не отримали військової форми з формулюванням – "не вистачило"", - сказано у повідомленні.

Крім того, військовий комісар центрального та сеймського округів Ігор Ясько повідомив командуванню про значні складнощі при проведенні мобілізації.

"Подібні заходи не проводились з 1941 року і адміністративна система просто не готова до виконання поставлених задач. За його словами: "люди відключають домофони та не відчиняють двері". В результаті 27 вересня зі 170 повісток було вручено лише 16, а 28 вересня зі 180 – 10", - заявляють у розвідці.

Разом з тим, у Брянській та Курській областях мобілізовані змушені самі купувати форму та спорядження, а власники воєнторгів різко підвищили ціни, що викликає масове невдоволення та скарги.

"В Бурятії наростає невдоволення повальною мобілізацією. Зокрема, в селі Баргузін були мобілізовані навіть ті чоловіки, які взагалі ніколи не служили в армії. Усіх мобілізованих направили до адміністративного центру Борзя Забайкальського краю. З’ясувалось, що на пункті збору відсутні теплі речі, тож мешканці Баргузіну були змушені збирати "гуманітарну допомогу" для мобілізованих односельчан", - сказано у повідомленні.

Українські розвідники перехопили телефонну розмову російських окупантів щодо проблеми із забезпеченням зимовою формою. Запис розмови опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України.

У розмові окупант скаржиться на погане забезпечення і командування, кажучи, що йому нічого вдягнути, а командири ставлять важкі завдання.

"Одягнути не*уй. Сьогодні на позицію їду. Де, на*уй, бушлати? Вночі вже зима, мало не мінус. Х*й що везуть, вже доводиться самому собі купувати", – говорить російський окупант.

Як зазначають у розвідці, загалом, робота військкоматів у РФ характеризується як "хаотична". "Відповідні посадові особи, намагаючись виконати план часткової мобілізації, видають повістки незалежно від віку, стану здоров’я та наявності військового досвіду", - сказано у повідомленні.

"Виникли суттєві проблеми із грошовим забезпеченням як мобілізованих, так і військовослужбовців збройних сил РФ по контракту. Частішають випадки невиплати грошових винагород, збільшується кількість звернень до суду та прокуратури з метою отримання обіцяних виплат. Разом з тим, за можливість ухилення від мобілізації вимагають хабарі до 500 тис. російських рублів", - наголошується у повідомленні.

При цьому, щоб приборкати чергові антимобілізаційні протести поліція РФ активізує підготовку нових підрозділів "особливого призначення".

Читайте також: Тривожний прогноз від Данилова: у жовтні на фронті очікується ескалація
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини