xcounter
Calendar Icon

Внутрішнім переселенцям розповіли, що буде з виплатами після Нового року

23.12.2022 17:59 (Оновлено 23.12.2022 в 17:59)

У 2023 році внутрішньо переміщені особи продовжать автоматично отримувати допомогу на проживання. Як повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, протягом тижня на гарячу лінію Міністерства звернулося багато внутрішніх переселенців, які стурбовані тим, що після Нового року їм перестануть виплачувати допомогу.

"Хочу заспокоїти всіх переселенців: не потрібно після 1 січня звертатися до органів соцзахисту або ЦНАПів для відновлення виплат. Ви як і раніше будете отримувати допомогу від держави", - зазначила профільний міністр Ірина Верещук.

У Міністерстві додали, що для отримання допомоги внутрішнім переселенцям не потрібно підтверджувати матеріальний стан, оскільки допомога на проживання не залежить від одержуваного доходу і є безстроковою.

"Відповідно до Порядку надання допомоги на проживання ВПО, згадані виплати-це окремий вид допомоги, який призначається з місяця звернення без кінцевої дати її припинення. Тому допомога повинна і надалі виплачуватися всім внутрішнім переселенцям, без винятку", - зазначили у відомстві.
Читайте також: "Дна нема": сестра голови партії "Слуга народу" Олени Шуляк працює в компаніях "сім’ї Януковича"
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини