xcounter
Calendar Icon

Що потрібно для перехоплення ракет Х-22: Жданов дав несподівану відповідь

Для того, щоб комплекси IRIS-T, NASAMS і Patriot збивали такі ракети як Х-22, вони повинні бути підключені до космічної розвідки, тобто мати доступ до радіолокаційної мережі дальнього виявлення цілей. Про це на своєму YouTube-каналі заявив військовий експерт Олег Жданов.

"Ці комплекси - IRIS-t, NASAMS і Patriot - стають ефективними на таких швидкісних ракетах тільки у тому випадку, якщо вони підключені до космічної розвідки, яка працює в режимі онлайн. Повинна бути радіолокаційна мережа дальнього виявлення плюс супутники на орбіті, які дивляться небо або землю. І як тільки запускається ракета, коли її засікли в момент пуску, у вас є час для реакції її перехопити. Якщо ви цю умову не виконуєте, вам просто фізично не вистачає часу на збиття цієї ракети", - пояснив Жданов.

За його словами, ракета Х-22 пролітає 600 кілометрів менше ніж за 10 хвилин:

"Головна проблема у цьому. Якщо ви пізно засікли цю ракету, то ваша система не встигає зреагувати... Стара іржава калоша, але, на жаль, летить на надзвуковій швидкості, і через пізнє її виявлення ми не можемо її перехопити".

Жданов висловив сподівання, що з отриманням американського ЗРК Patriot Україну підключать до єдиної системи виявлення цілей НАТО.

"І тоді ми будемо мати можливість успішно збивати балістичні ракети. Я так розумію, що зараз ні IRIS-T, ні NASAMS не підключені безпосередньо до цієї системи", - зазначив військовий експерт.
Читайте також: Безвихідна ситуація: Жданов розповів деталі про російські ракети Х-22 та С-300
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини