xcounter
Calendar Icon

На пляж італійського курорту викинуло майже 60 трупів, включно з грудним немовлям (фото, відео)

27.02.2023 12:40 (Оновлено 27.02.2023 в 12:50)

На півдні Італії завершується масштабна пошуково-рятувальна операція на суші та на морі. Її довелося організувати після аварії судна, на борту якого перебували понад 100 нелегалів. Їхню точну кількість поки ніхто назвати не може. Італійська влада повідомила, що загинули 58 осіб, включно з немовлям.

Корабельна аварія сталася недалеко від морського курорту Стеккато-Ді-Кутро на східному узбережжі Калабрії. Під час спроби висадки на берег у шторм судно розкололося на частини. На пляж викинуло спочатку 28 трупів. Частина нелегалів змогла вплав дістатися берега. Там їх підібрали рятувальники.

Представник берегової охорони Італії повідомив журналістам, що станом на ранок 26 лютого було врятовано 80 осіб. Їм надано необхідну медичну допомогу.

Пожежники та інші аварійні служби продовжували пошук тих, хто вижив, за допомогою гідроциклів, але погана погода ускладнила проведення операції. Італійські ЗМІ повідомляють, що на судні перебували вихідці з Ірану, Афганістану, Сомалі та Пакистану.

Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні висловила глибоку скорботу у зв'язку з трагедією. Вона наголосила, що відповідальність за загибель нелегалів несуть торговці людьми.

"Нелюдяно обмінювати життя чоловіків, жінок і дітей на гроші, які вони платять за"квитки". Їм обіцяють безпечну подорож, і ці нещасні віддають останнє за хибну перспективу", — сказала Мелоні.

Італія залишається одним із головних пунктів висадки нелегалів, які намагаються потрапити до Європи морським шляхом. У пошуках кращого життя мігранти намагаються перетнути Середземне море, довіряючи своє життя торговцям людьми та контрабандистам із Північної Африки.

Так званий центральний середземноморський маршрут з Африки до Італії вважається одним із найнебезпечніших у світі. За даними Міжнародної організації з міграції, з 2014 року на цьому маршруті загинули або пропали безвісти понад 20 тисяч осіб.

Читайте також: З Австрії до Росії вивезли українських дітей-біженців: стали відомі подробиці кричущого випадку
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини