xcounter
Calendar Icon

Росія обрала нові цілі для ракет

Росія буде змінювати тактику ракетних ударів, і це вже стає помітно. Однак при цьому компонент терору РФ проти мирного населення України нікуди не зникне. Про це в ефірі 1+1 сказав директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Розраховувати на те, що Росія припинить обстрілювати цивільні об'єкти, марно до того часу, поки не буде знищено пускові установки окупантів, їхній ракетний потенціал, наголосив експерт.

Що стосується лінії фронту, окупанти намагаються там вирахувати військові об'єкти та завдати ударів по них. У росіян це не завжди виходить, часто вони атакують житлові будинки. Крім того, об'єкти критичної інфраструктури, ймовірно, рідше потраплятимуть під удари, як і прогнозувала раніше військова розвідка.

Об'єкти енергетики залишаються в списку, але вони вже не головна ціль. Основні цілі - система логістики наших військ і концентрація нашої техніки.

Нагадаємо, раніше російські військові влучили в бази паливно-мастильних матеріалів в Новомосковську, Житомирі, також були влучання в Яворівському районі.

Читайте також: У ЗСУ пригрозили Telegram-каналам, які розкривають рух БПЛА та ракет
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини