"Доки повішене тіло Путіна не прикрасить стіни Кремля": РДК розсекретив, де у РФ пройдуть лінії фронту

23.05.2023 в 13:02 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Легіон "Свобода Росии" повідомляє, що Легіон та Русский добровольческий корпус продовжують визвольну операцію у Бєлгородській області РФ.

"Легіон та РДК продовжують звільняти Бєлгородську область! Армія РФ нічого не змогла протиставити групі патріотів-добровольців, які взяли до рук зброю і не побоялися у відкриту піти проти режиму Москви за вільне майбутнє Росії. Вкотре зруйнований міф про те, що громадяни РФ у безпеці і РФ сильна, за фактом — влада роками просто розкрадала бюджет і брехала, що все добре", - йдеться у повідомленні Легіону.
"Війна продовжуватиметься, доки повішене тіло Путіна не прикрасить стіни Кремля, а його зграя не буде засуджена справедливим судом російського гніву. Країна дозріла до змін. Країна дозріла до визволення. А найбільше чекають на звільнення території, прикордонні до зони військових дій: Курськ, Брянськ, Бєлгород. Лінії фронту пройдуть районами міст, що дрімають у глибокому тилу", – заявили у свою чергу в РДК.

У Легіоні також констатували, що резервів у РФ для реагування на військові кризи немає — усі військовослужбовці мертві, поранені чи в Україні.

"РФ абсолютно не захищена. У Бєлгородській області паніка, частково йде організована евакуація, але переважно відбувається стихійна втеча. "L". За Росію! За волю!", - йдеться у повідомленні.

Реакція Кремля на події в Бєлгородській області

Тим часом у Кремлі панує розгубленість і глибоке занепокоєння через воєнні дії в Бєлгородській області. Речник Путіна Дмітрій Пєсков не зміг надати жодної чіткої відповіді на запитання щодо ситуації в Бєлгородській області під час брифінгу для преси.

Коментуючи "напад української ДРГ", він сказав, що "це викликає глибоке занепокоєння і вимагає від нас великих зусиль". Пєсков також не зміг пояснити, чому захисні споруди, на будівництво яких було виділено 10 млрд рублів, виявилися безпорадними.

Зрештою, речник Кремля не зміг відповісти на запитання, чому "зачистка" Бєлгородської області від нападників триває вже більше доби, переадресувавши його до правоохоронних органів, Міноборони та ФСБ.

Раніше також стало відомо, що Російська ППО спить: у Бєлгороді атакували будівлі ФСБ і МВС (відео)
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Повне сонячне затемнення: тисячі людей зібралися в Іспанії та Ісландії, щоб побачити космічне диво
Трамп втрачає ґрунт під ногами: конфлікти на Близькому Сході та внутрішні проблеми підривають його позиції
Чому 90% Японії безлюдні: Географічні та історичні причини концентрації населення
Україна планує "полювання" на російські "Іскандери": чи допоможуть власні розробки?
Росія готує масовані удари по енергетиці: експертка про найслабші місця та шляхи захисту
Україна вдарила по "хімічному серцю" Росії: зупинено гігантський нафтохімічний комплекс
Нацбанк України робить найбільшу лібералізацію валютних операцій з початку війни
Заблоковані порти: як українські аграрії консервують мільйони тонн зерна в полях та шукають нові шляхи експорту
Все видео

Лента новостей

Україна та Данія спільно вироблятимуть тисячі наземних роботів "Равлик"
🕑 21 хвилину тому
Українські військові повністю розгромили армію США на навчаннях НАТО, їх довелось "оживляти"
🕑 48 хвилин тому
В Україні посилили правила отримання житлових ваучерів для переселенців
🕑 1 годину 21 хвилину тому
«Ми виграли, ми вижили»: історія відновлення після поранення через спорт
🕑 1 годину 25 хвилин тому
Тайвань переймає український досвід: від дронів до виживання на випадок війни
🕑 1 годину 26 хвилин тому
Росія атакувала Дніпро, знищивши склад ВООЗ з медикаментами для фронту
🕑 1 годину 26 хвилин тому
Україна - чемпіон Європи з гри го: виборола одразу усі 3 головних категорії, "золото" - наше (фото, відео)
🕑 1 годину 48 хвилин тому
​У Башкортостані склад Wildberries та "Газпром нєфтєхім" зловили дрони, сильно горить (відео)
🕑 3 години 54 хвилини тому
У Новоросійську пошкоджено багато кораблів, які ховалися в бухті, а мобільна вогнева група армії РФ - 200-ті та 300-ті
🕑 4 години 8 хвилин тому
Поїзд "Одеса — Дніпро" атакував дрон, заживо згоріли машиністи: з’явилось відео
🕑 4 години 50 хвилин тому
12 серпня – Всесвітній день слонів: історія, загрози та роль зоопарків у збереженні тварин
🕑 16 годин 22 хвилини тому
Українські дрони завдали нищівних ударів по російській логістиці та ППО: деталі операцій
🕑 16 годин 42 хвилини тому
Путін погрожує Японії та закликає до миру: аналіз нової російської стратегії
🕑 16 годин 43 хвилини тому
Новоросійськ в епіцентрі подій: вибухи, тривога та реакція росіян на війну
🕑 16 годин 43 хвилини тому
Командир роти про реалізм у війні та переваги повернення з СЗЧ
🕑 17 годин 3 хвилини тому
Все новости