xcounter
Calendar Icon

В Україні став доступним штучний інтелект від Google

В Україні став доступним штучний інтелект від компанії Google – Google Bard, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Відсьогодні українці можуть скористатися всіма можливостями розмовного бота українською мовою та оптимізувати свій час. Bard може відповісти на будь-яке запитання", – написав він у своєму Telegram-каналі.

У Google Bard є можливість впорядковувати розмови й запити, щоб знаходити їх швидше та зручніше, а також присутнє голосове відтворення відповідей. Запити також можна робити голосом, для цього потрібно натиснути на кнопку мікрофона й надати відповідні дозволи.

Сервіс Google Bard доступний за цим посиланням. Перед його використанням буде надано попередження про те, що штучний інтелект може надавати неточні або неприйнятні відповіді. У користувачів є можливість ставити вподобання його відповідям.

Сервіс Google Bard став доступним у 180 країнах світу на початку травня, однак дотепер українці могли його використовувати лише через VPN.

Нагадаємо, в лютому для українців став доступним сервіс штучного інтелекту Chat GPT, який для більшості країн світу запустили ще в грудні 2022 року.

Читайте також: Схоже на повідомлення від інопланетян: вчені зафіксували сигнали з Чумацького Шляху
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини