xcounter
Calendar Icon

Схоже на повідомлення від інопланетян: вчені зафіксували сигнали з Чумацького Шляху

Учені заявили, що з центру Чумацького Шляху надходять сигнали, що повторюються, і можливо представники позаземної цивілізації у такий спосіб хочуть заявити про себе.

Вчені створили спеціальне програмне забезпечення для того, щоб можна було здійснити ретельний аналіз подібних радіосигналів щодо того, що вони можуть мати штучне походження.

Свою розробку дослідники перевірили на відомих пульсарах, щоби переконатися, що можна зловити вузькочастотний сигнал. Такі діапазони частот дуже малі, вони становлять приблизно одну десяту частину ширини частот, яку використовують звичайні FM-радіостанції.

Учені вважають, що прослуховування радіосигналів, що повторюються, які надходять з центру нашої галактики допоможе виявити їх можливе штучне походження. Тобто так можна теоретично виявити існування в нашій галактиці позаземної розумної цивілізації, а може й не однієї.

У центрі Чумацького Шляху перебуває величезна концентрація зірок, а навколо деяких з них можуть обертатися планети, де може існувати розумне життя. Учені вважають, що якщо розумні інопланетяни хочуть зв'язатися з іншими розумними видами, то вони надсилатимуть особливі сигнали по всій галактиці. Для цього вони використовуватимуть вузькочастотні сигнали і вони повинні повторюватися особливим способом, щоб їх можна було відрізняти від сигналів інших космічних об'єктів.

Автори дослідження вважають, що існує дуже мала частка ймовірності, що така комбінація характеристик у сигналах буде створена, наприклад, пульсаром.

Читайте також: Інопланетянам сподобається Пікасо
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини