xcounter
Calendar Icon

Мінімум п'ять країн світу шиють військову форму для російської армії, - політолог

РФ розмістила замовлення на пошиття форми мобілізованим у деяких союзних країнах в рамках підготовки до наступу в Україні. Про це повідомив політолог Валерій Соловей. За його словами, президент РФ вимагає від свого генералітету якнайшвидшого наступу і, ймовірно, скоро оголосить мобілізацію.

"Потрібно мобілізація, щоб стримувати український наступ... Друге, він від них вимагає наступу, від генералів. Він вимагає. Вони йому кажуть: "Ну, хочете наступу? Нам потрібні ще солдати. Ось, за допомогою строковиків, контрактників, ми не можемо вирішити цю проблему"", - заявив він.

За його словами, форму для окупантів збираються шити кілька країн. Ймовірно, незабаром вона буде готова.

"Повинні надійти величезні партії форми з Бірми, її шиють в Ірані, причому там зимову. Вона, правда, не дуже хороша. Але вже яка є. У В'єтнамі, в Монголії та Китаї. Мені назвали кілька країн, де були розміщені замовлення на виробництво пошиття партії і обмундирування. Здається, все це зараз буде готове", - вказав Соловей.

Також він зазначив, що зусилля, яких задіяла РФ для підняття своєї військової промисловості, виправдалися. Вона працює "непогано":

"Випуск ракет збільшився десь у два рази, по основних позиціях - артилерії і танкам - теж все йде відносно непогано", - заявив політолог.
Читайте також: "Тупий розпил прикрили "турботою" про безпеку": ОВА попросили в уряду $350 мільйонів на сирени
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини