xcounter
Calendar Icon

Україна має бути готовою до атак різних БПЛА через новий "Шахед", - Ігнат

25.07.2023 13:45 (Оновлено 25.07.2023 в 13:45)

Речник Командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат наголошує, що наша країна має бути готовою до атак різних видів безпілотників. Про це він сказав в ефірі телемарафону, прокоментувавши появу нового БПЛА "Шахед-149 Газа", який нещодавно презентував Іран. Він уточнив, чи може Тегеран передати цю зброю Росії для нових обстрілів українських територій.

"Щодо цього конкретно я не можу вам сказати... Багато безпілотників є в Ірану, на жаль", - сказав Ігнат.

Він зауважив, що в Україні були не лише "Шахеди": також не раз збивали ударний "Мохаджер-6".

"Все може він передати Росії, якщо на то буде… Той самий "Араш-2", схожий на крилату ракету, - про це теж йшлося. Тому треба бути готовим до таких речей, тому що безпілотники будуть і надалі застосовуватися", - наголосив речник.

Ігнат додав, що Україна також має розвивати у себе галузь безпілотної авіації ударного типу, а також засоби протидії БПЛА.

Днями Іран представив модернізовану версію безпілотника Shahed-149 Gaza. Тегеран покладається на цей безпілотник у спробах підвищити свій потенціал у сфері розвідки та спостереження.

Безпілотний бойовий літальний апарат Shahed-149 Gaza, виготовлений Iran Aircraft Manufacturing Industries Corporation, вперше був представлений у травні 2021 року. Тепер же було презентовано його оновлену версію з вищими характеристиками.

Читайте також: Мінімум п'ять країн світу шиють військову форму для російської армії, - політолог
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини