xcounter
Calendar Icon

Пожежі на Гаваях: кількість загиблих зростає, згоріло історичне місто, люди ховаються від вогню в океані (відео)

На Гаваях внаслідок лісових пожеж на популярному серед туристів острові Мауї загинули вже 89 осіб. Однак, влада штату припустила, що число загиблих може значно зрости, оскільки з сотнями людей ще немає зв'язку.

Кількість загиблих зростатиме, оскільки рятувальники із собаками охопили лише 3% району пошуку. За словами представників місцевої влади, пожежі на Мауї стали найбільш смертоносними в США з 1918 року. Це найгірше стихійне лихо за всю історію архіпелагу. Пожежі, спричинені ураганом "Дора", почалися на Мауї 9 серпня.

Унаслідок стихійного лиха майже повністю згоріло історичне місто Лахайна. До цього його відвідували близько 2 млн туристів на рік. Лахайна в XIX столітті було столицею Королівства Гаваї - держави, яка існувала до приєднання до США.

Брайан Агіран, один з місцевих жителів, залишався в Лахайні в самий пік пожежі і дивом врятував свій будинок.

"Я закриваю очі і бачу Армагеддон, - сказав чоловік. - Тепер Лахайна змінилася назавжди".

Він, як і багато інших жителів Мауї, побоюється, що кількість загиблих зросте, можливо, значно. А влада в свою чергу попередила, що для відновлення пошкоджених пожежею міст на острові Мауї знадобиться багато років. Тільки в Лахайні було зруйновано понад тисячу будівель.

Вогонь викликаний найсильнішою спекою і посухою, а швидкому поширенню пожежі сприяє сильний вітер від урагану "Дора", який вирує над Тихим океаном на південь від островів.

Пожежі на Гаваях зазвичай не такі масштабні, як, наприклад, в Каліфорнії, але зараз місцеві жителі кажуть, що нічого подібного раніше не бачили. У намаганні врятуватися від вогню, люди на гавайському острові Мауї запливали в океан. Їх витягували з води рятувальники берегової охорони США.

Як раніше писав FaceNews.ua, На Камчатці лютує вулкан, росіяни копирсаються у попелі і без сонця: відео життя у чорно-білому кольорі
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини