Війна може закінчитися в 2023 році, - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський переконаний, що війна, розпочата Росією проти нашої країни, може завершитися до кінця року, але за певних умов.
В інтерв’ю португальському телеканалу RTP глава держави зазначив, що "важко говорити" про дату закінчення війни, але це може відбутися у найближчі місяці. Все залежить від кількох факторів, у тому числі від успішності контрнаступу українських сил.
Зеленський наголосив, що події на фронті стануть визначальними для прийняття відповідного політичного рішення.
Також президент України наголосив, що запрошення нашої країни до НАТО може "наблизити кінець війни". Український президент вважає, що Україна стане частиною Північноатлантичного альянсу лише після війни, але запрошення все ж може отримати раніше.
Читайте також: "У мене багато страхів": Залужний про контрнаступ і натяк здаватися через погрози ядерного удару


Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна







