xcounter
Calendar Icon

Під час атаки на бухту в Севастополі знову відмовив Starlink. Збіг чи диверсія Ілона Маска?

У ніч проти 13 вересня під час атаки на бухту тимчасово окупованого Севастополя стався масштабний збій у роботі Starlink.

Як пише DOU з посиланням на NetBlocks, у Севастопольській бухті цієї ночі вразили великий десантний корабель та підводний човен росіян. Під час атаки якість сигналу впала практично до нуля. Цей збій був найсильнішим із тих, що сталися цього місяця.

Раніше глава SpaceX Ілон Маск визнав, що одна з операцій ЗСУ проти Чорноморського флоту РФ під час тимчасово окупованого Криму в лютому 2022 року була безуспішною через нього. Маск екстрено вимкнув супутниковий зв'язок Starlink біля Криму, на який покладалися українські оператори морських дронів.

Свої дії він хотів виправдати тим, що побоювався, щоб його компанія не була втягнута у війну. Після цього бізнесмена почали звинувачувати у держзраді. Він ці звинувачення відкидає.

А сьогодні Маск виклав нову версію відключення супутникового зв'язку Starlink поблизу Криму, через що зірвалася операція українських військових ударом по російському флоту. Підприємець сказав, що Starlink був відключений у районі Криму через американські санкції проти РФ, і включити його без спеціального дозволу від Білого дому Маск нібито не мав права.

Читайте також: Storm Shadow розгатили кораблі РФ у Севастополі: стало відомо, що не підлягає відновленню (відео)
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини